Триває ремонт дороги "Мостовівщина-Великі Кринки-Глобино"

На Полтавщині в рамках програми «Велике будівництво» триває поточний середній ремонт автомобільної дороги «Мостовівщина-Великі Кринки-Глобино» загальною протяжністю 44 кілометри. Минулого року дорожники зробили 4, а цього року 9 кілометрів полотна та планують за місяць завершити капітальне будівництво майданчика для пересувного пункту габаритно-вагового контролю.

Спорудження такого пункту для контрою великогабаритних вантажівок вже давно було на часі розповідає директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 

- По транспорту за добу проїздить близько 3 тисяч автомобілів, зокрема дуже велика інтенсивність великовагового транспорту, і візуально ви бачите, що він весь іде із перевантаженням. В Глобиному знаходяться дуже великі підприємства, транспорт на жаль логістично не дотримується 24 тон обмежень які по закону діють на цій дорозі.

Загальна вартість будівельних робіт майданчику для пересувного пункту габаритно-вагового контролю, що у селі Мостовівщина мільйон сто тисяч гривень. Зараз тут повним ходом іде укладання армованої плити.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 

- Ви бачите бетонна армована плита, до неї робиться асфальтобетонний підхід і ми закінчимо цей об’єкт. Він зроблений щоб зберегти дорогу і зважувати великоваговий транспорт силами Трансбезпеки та Нацполіції.

За кілька днів роботи тут завершать, буде нанесена розмітка і протягом місяця об’єкт буде здано в експлуатацію.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Ми продовжуємо будувати місцеві дороги на Полтавщині, це один з об’єктів. Дійсно тут у Глобинському районі знаходяться великі сільгосппідприємства, які на жаль своїм перевантаженим транспортом руйнують те, що вже зроблено навіть цьогоріч. Тому ми зараз на майбутньому ваговому комплексі. Тут розташовуватимуться ваги і разом з Укртрансбезпекою, Нацполіцією я гадаю забезпечать дотримання вагового контролю.

У планах підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» продовжити ремонт дороги від траси М-03 до Глобиного. Для цього необхідно додатково 250-300 мільйонів гривень із врахуванням штучних споруд.

Тож цього року на Полтавщині активно ремонтують місцеві дороги. Загалом до кінця 2020-го року заплановано відремонтувати 100 кілометрів доріг. 

Стрічка новин