Костюми рятувальників одягли сьогодні учні четвертих класів тридцять першої школи

Таким чином правил безпеки життєдіяльності пожежники Київського райвідділу Міністерства з надзвичайних ситуацій навчали у бібліотеці-філіалі для дітей №13. Свято влаштували до Дня працівників цивільної оборони.

Найбільше захоплення у школярів викликала пожежна машина, можливості якої під час роботи показали чотирьохкласникам рятувальники Київського районого відділу Міністерства надзвичайних ситуацій Полтави. Розповіли про особливості своєї роботи, провели роз'яснювальну бесіду з учнями. Школярі не тільки могли подивитись, який вигляд має тепло-відбивний костюм, але й позмагатися між собою в одяганні рятувального костюму на швидкість. У дитячій бібліотеці діти підготували для пожежників невеликий концерт.

Учні отримали пам'ятні листівки з інформацією про основні правила безпеки життєдіяльності. Вони досить прості, говорять пожежники, але від них залежить життя кожної людини.

Останнім часом такі заходи проходять часто, розповідає молодший інспектор з питань наглядово-профілактичної діяльності Тетяна Хоменко.

А вже 14 вересня рятувальники готуються провести громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Стрічка новин