27 вересня відзначають Всесвітній день туризму

Карантин вніс свої корективи, довгі поїзки відмінилися, а деякі взагалі потрапили під заборону. Тим не менш є і позитив - розпочався активний внутрішній туризм. Тож до професійного свята відзначають кращих у цій галузі. Деталі у сюжеті. 

2020 - рік нових викликів, проте він і відкрив для Полтави нові туристичні можливості. Адже люди почали звертати быльше уваги на внутрішні принади, а не їхати з кордон. 

Полтава розташована в серці Україні, має надшвидке транспортне сполучення зі столицею України - Києвом та Харковом. 

Полтаву також вважають одним із найзеленіших та екологічно чистих міст. 

У місті діє ціла інфраструктура комунальних музеїв, готелів та ресторанних закладів, які можуть та хочуть приймати туристів. 

Тож цього дня отримали відзнаки суб'єкти господарювання туристичної галузі, які стали лідерами зі сплати до міського бюджету туристичного збору. 

За 8 місяців 2020 року музеї міста відвідали майже 30 тисяч осіб.

1740 екскурсій провели в комунальних музеях міста. 

47 платників сплатили туристичний збір. 

Таким чином міська скарбничка поповнилася на 638 тисяч 536 гривень. 

Віталій Павлов, начальник відділу туризму Полтавської міської ради

- У порівнянні з минулим роком цей показник складає понад 103 тисячі. Ми бачимо суттєві зміни. Зменшенння і ці дані об'єктивні. Великі сподівання, що трішки покращиться ситуація в цьому вересні 2020. 

У рамках відзначення Дня туризму у галереї мистецтв також відзначили переможців фотоконкурс «Дістань спортивне фото з полиці», який проходив у Полтаві з нагоди Дня фізичної культури та спорту. 

Карантин - це не тільки перепона, але й поштовх для розвитку туризму в країні. Адже на повну потужність цьогоріч запрацював внутрішній туризм. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради 

- Нам важливо зараз зробити все для того, щоб використати цей час аби покращити туристичну галузь, а саме: зробити ремонти музеїв, оновити експонати, виставки, організувати нові формати проведення екскурсій, щоб туристам дійсно було цікаво в Полтаві та з'являлося бажання приїхати до нашого міста знову. І розвивати в тому числі й туризм вихідного дня. 

Тож не зважаючи на досягненя, не варто зупинятися,а розвиватися та ставати кращими. 

Стрічка новин