«Полтавтрансбуд» святкує 77 років

77 років виповнилось «Полтавтрансбуд». На думку працівниців, це чудовий вік для компанії. Вже прийшла зрілість, правильне розуміння того, як вести діяльність, є гарантована стійкість і стабільність у розвитку. Секретами успіху та головними принципами роботи керівництво підприємства поділилось з нашими кореспондентами. 

«Полтавтрансбуд» на ринку нерухомості 77 років. За цей період побудували 700 тис м2 житла, звели інфраструктури мереж міста. Валерій Маляренко у будівельному бізнесі вже більше 30-ти років. Почав свою діяльність з позиції будівельного майстра, далі став начальником дільниці, головним інженером. Сьогодні вітає колектив і партнерів як голова наглядової ради.

Валерій Маляренко, голова наглядової ради ТзДВ «Полтавтрансбуд»

- Той колектив і той шлях – це фундамент нашої компанії. Це потужний фундамент, на якому стоїть наша компанія. У нас є серйозні здобутки, серйозна історія, але ми не зупиняємось на цих здобутках, ми розвиваємось, впевнено йдемо уперед. У нас є амбітні плани. Ми їх успішно втілюємо.

Генеральний директор «Полтавтрансбуд» розповідає, відносини з клієнтами будуються на 3-х головних принципах. По-перше, цегляна кладка - мінімум 50% успіху. По-друге, гарантія якості будівництва і сервісу. По-третє, виконання взятих на себе зобов'язань в рамках обумовлених термінів. 

Сергій Шандиба, генеральний директор ТзДВ «Полтавтрансбуд»

- Всі покупці, які приходять до нас інвестувати свої кошти, завжди звертають увагу на ціну. Ми, будуючи наші будинки, завжди приділяємо для цього максимальну увагу. Так як і для інфраструктури, щоб людям було зручно.

«Полтавтрансбуд» принципово будує з цегли. Цегляні будинки - довговічні і екологічно чисті. Сучасна технологія будівництва дозволяє отримати високоякісні і надійні будови. Тепло тримається довго, а в літній період зберігається приємна прохолода. Стіни не схильні до вогню, впливу комах і гниття, ділиться головний інженер підприємства.

Андрій Тарасенко, головний інженер ТзДВ «Полтавтрансбуд»

- Здавна люди будували і зводили у нашому регіоні з глини. Це природний матеріал. Цегла – це глина, сформована. Ніякої хімії, нічого немає. Будинки у цеглі дозволяють архітектору більше виразити свою думку.

Цеглу для будинків «Полтавтрансбуд» виробляє завод будівельних матеріалів уже 7 років. 

Неля Чіп, директорка Козельщинського заводу будівельних матеріалів 

- Хочу поздоровити колектив «Полтавтрансбуд» з його знаменитою датою.Дуже багато збудували. Дуже приємно їхати по Полтаві, де збудовані будинки саме і з нашої цегли. Дуже задоволені, що доля звела мене з трансбудом. 

З забудовником співпрацює компанія «Екіпаж». Надає пластикові вікна для новобудов. 

Валентина Фесенко, представниця компанії «Екіпаж»

- У нашому списку дуже багато великих будівельних компаній, але «Полтавтрансбуд» - одна із найпотужніших і великих. Найбільша наша перевага – наша команда. Кожне вікно зроблено з любов’ю, у кожному нашому виробі – частина нашої душі.

За словами керівників «Полтавтрансбуд», підприємство сформувало сучасний вигляд Полтави. Об'єкти є візитними картками міста. Багато будівель отримали високі державні нагороди. У компанії та команди є амбітні плани на майбутнє, які успішно реалізують в кращих об'єктах Полтави.

Стрічка новин