У Полтаві відкрили виставку Володимира Кадуліна

У Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Володимира Короленка відкрилася виставка листівок з приватної колекції Юрія Меліхова. На експозиції представили понад 100 листівок присвячених гімназистам та вічним студентам. Наші журналісти дізнавались більше інформації.

Виставка листівок унікальна за своєю структурою, зізнаються працівники музею. Зібрані вони серійно і у повному обсязі, що дає можливість відвідувачам повністю зануритись в атмосферу художника Володимира Кадуліна. 

Людмила Ольховська, науковий співробітник Полтавського меморіально-літературного музею В.Г. Короленка

- Виставка стала можливою, тому що ми товаришуємо багато десятиліть із полтавськими колекціонерами. І ось відомий колекціонер Юрій Меліхов, який збирає старожитності, серед них - листівки. Йому вдалося назбирати цілі серії цих листівок, бо вони випускалися серійно.

Збирав серію листівок полтавський колекціонер Юрій Меліхов усе своє життя. Про свою колекцію він розповідає із захопленням, адже збирав її звідусіль. 

Юрій Меліхов, полтавський колекціонер

- Кожен колекціонер хоче, щоб його колекцію побачили, вона повинна бути живою. Тут 24 листівки Кадуліна присвячені гімназистам і 50 листівок присвячені студентам. І я хотів трішки більше розширити цю експозицію, не тільки студенти і гімназисти. А Кадулін ще малював так звану «п’яну серію».

Всі листівки з приватної колекції Юрій Меліхов, представив на огляд відвідувачам Полтавського літературо-меморіального музею імені Короленка до 11 жовтня. Тож всі охочі можуть на власні очі побачити унікальну виставку. 

Стрічка новин