У День міста в Полтаві відбувся форум «Полтава. Європейський шлях»

Полтавці та гості міста мали можливість поспілкуватися з експертами та лідерами суспільної думки про сьогодення і майбутнє міста на Ворсклі під час трьох панельних дискусій на теми: «Культура і туризм», «Здоров’я», «Економіка та інвестиції». Масштабний захід організувала Полтавська міська організація Політичної партії «Європейська солідарність».

Для членів партії, яка сповідує європейські цінності дуже важливо в день міста не лише святкувати, проводячи концерти, а й говорити про майбутній розвиток Полтави, те, яким його бачить «Європейська солідарність» зазначали організатори форуму. 

Юлія Городчаніна, голова ГО «Нова Полтава», претендент в депутати до Полтавської міськради

- Дійсно, дуже багато проблем, ми маємо величезний потенціал, але ми на 8 – 10 років як застрягли просто в часі і мета зараз нашої команди не лише наверстати втрачений час, а реально скориставшись цими можливостями і компетенціями нашої команди донести до містян який потенціал ми маємо, закцентувати, що ми плануємо робити прийшовши до міської і обласної влад.

Мало хто знає, що Полтава була одним з перших міст на теренах України що мала Магдебурзьке право, і «Європейська солідарність» має на меті продовжити цю традицію та зробити місто на Ворсклі справді європейським, говорить кандидат на посаду міського голови Андрій Карпов.

Андрій Карпов, претендент на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» 

- Як кандидат на посаду міського голови я теж хочу докласти до цього зусиль і впевнений, що наша команда – професійна, молода вона зможе зробити це найкраще.

Найкращою в Україні назвав полтавську команду «ЄС», яка йде на місцеві вибори Микола Княжицький. Народний депутат України зосередив увагу на розвитку саме туристичного потенціалу Полтавщини.

Микола Княжицький, народний депутат України

- Мають бути відповідні міські програми, які б заохочували приїздити сюди туристів з цілої України та з – за кордону, бо історичних подій навколо Полтави багато. Мають ефективно працювати кіно комісії, щоб тут знімали фільми, ми прийняли відповідний закон у ВР і фільми, які  б знімалися тут могли б пропагували Полтаву і Полтавщину. Має підтримуватися зелений туризм.

Як наблизити українські міста до Європейських стандартів, зокрема в галузі медицини, соціальній політиці, економіці, в плані екології та безпеки. На цю тему ділилася досвідом експерт з Євроінтеграції Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко, народна депутатка України від Політичної партії «Європейська солідарність»

- Дуже важливо, щоб на місцевих виборах прийшли команди, які зможуть зосередитися не на плітках, чутках, дерибанах, а на тих речах, які найбільше турбують мешканців. Для Полтави ключовими проблемами залишаються високі тарифи, ціни, низькі зарплати, питання безробіття, економіка.

Організатори форуму «Полтава. Європейський шлях» запросили до дискусії всіх бажаючих. Завершився масштабний захід акустичним концертом популярної співачки Марії Бурмаки.

Стрічка новин