Проблему великогабаритного сміття у Полтаві вирішують завдяки «Рідному місту»

Для цього нещодавно придбали спеціальні великі баки. Їх встановлюють в усіх районах міста. Наша знімальна група спостерігала за цим процесом.

Віднедавна полтавці вперше в історії міста матимуть куди скидати будівельне сміття, гілки та інший негабарит. Й у місті нарешті поменшає сміття біля основних баків. Адже ще недавно для Полтави це було серйозною проблемою. Псувало зовнішній вигляд багатьох вулиць.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- У Полтаві завжди була проблема з великогабаритним сміттям. Біля баків накопичувалися відходи від ремонтів у квартирах. Люди все це складали. Безумовно це не прикрашало Полтаву. 

Нещодавно ж у багатьох районах міста з’явилися потужні ємності, куди полтавці можуть скидати великогабаритне сміття.

Тарас Бойко, директор КАТП-1628

- 70 баків приїхали до міста. Тобто, ми зараз уже маємо змогу – 60 ми виставимо, а можливо, 65, це по тим локаціям, по яким ми робили ще в минулому році. Протягом тижня ми встановимо практично всі баки.

Вивозитимуть їх сміттєвозами з портальним завантаженням. При потребі контейнери доставлятимуть за зверненнями мешканців. А, взагалі місця їх розміщення визначали, детально проаналізувавши ситуацію в місті.

Тарас Бойко, директор КАТП-1628

- Ми брали ті місця у місті, які найбільше завантажені негабаритом, стихійними звалищами. Сміття буде менше розлітатися, менше утворюватимуться ями, як грейдером їх збираємо. Люди будуть відповідальніше ставитися до чистоти нашого міста.

Полтавці схвально оцінили ініціативу "Рідного міста".

Валентина Чубенко, місцева мешканка

- Це сміття буде легко сховати. І воно не псуватиме наш інтер’єр. Буде піднімати це настрій. Бо буде хоча б трішки чистіше, гарніше і приємніше.

Наталія Хабарова, місцева мешканка

- Дуже гарна справа. І я вважаю, що команда прийшла молоді, які добре розуміють цю ситуацію і наводять лад в усьому місті.

Лідер "Рідного міста" стверджує: справу наведення чистоти у Полтаві продовжать і надалі.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- Закупка великогабаритних баків для негабаритного сміття - це системне вирішення цієї проблеми. Зрозуміло, що цим треба займатися щодня із року в рік. Тому, тільки таким чином можемо навести порядок у збиранні сміття.

Команда Удовіченка «Рідне місто»: встановлюють баки для великогабариту. 

Стрічка новин