Яскрава програма з аніматорами, ростовими фігурами та всілякими конкурсами

І це лише початок. Корпусний парк - центральна локація, яку обрала «команда змін» для святкування Дня міста. Розваги підібрали для всіх вікових груп, щоб кожен знайшов щось близьке до душі. 

У Корпусному парку уже цілий натов, люди в очікування святкування Дня міста. Програму обіцяють яскраву та насичену. 

Сергій Іващенко, лідер «Команди змін», співорганізатор свята

- На день міста ми захотіли показати, щось незвичне для полтавців. Таке, чого раніше не було. І зараз, де ми знаходимося іде для діток і зараз у нас буде представлення нашої команди. 

Для найменших - аніматори, ростові фігури  та всілякі конкури. А для молоді  - креативні вуличні музики. Але представники «команди змін» обіцяють: це лише початок, тож хочуть, щоб такі святкування у місті стали системними. 

Альона Гончаренко, член «Команди змін»

- Цього дня Полтава прямо дуже насичена емоціями, подіями і хотілося б, щоб Полтава зажди була насиченою, світлішою, наряднішою,а не лише на свята. Тому, ми точно маємо розуміння того, як це робити і на майбутнє всі свята, які будуть відбуватися в Полтаві вони мають бути яскравими.

Людям такі розваги до вподоби. 

- Мало хто відвідує такі заходи, але з дітками потрібно виходити, розвіятися. 

- Дуже подобається. 

- Симпатично, чекаємо на світлове шоу.

В кінці на містян чекав сюрприз подарунок з іншої галактики.  На даху обласної бібліотеки запалили вогні - світлове шоу. Промінчики якого було видно на пів міста. Тож полтавці мали змогу зробити чудові фото. 

Стрічка новин