У Кременчуці нагородили чоловіків, які затримали нападника на 14-річну дитину

Наша знімальна група з’ясовувала подробиці скоєння цього злочину.

Подія трапилася минулої неділі, 20 вересня. Раніше судимий чоловік вдарив дитину порожньою пляшкою по голові і відібрав мобільний телефон. Все це трапилось на очах свідків. Чоловіки не розгубились - затримали зловмисника і дочекалися приїзду правоохоронців.

Михайло Коноваленко, кременчужанин

- Почув крик дівчинки. Подивився у заднє дзеркало. Побачив, що вони борються. Він намагається забрати у неї сумку. Він почав тікати. Я його наздогнав. Він повернувся, хотів мене пляшкою вдарити – не вийшло. Далі я крикнув хлопцям, щоб допомогли.

Євген Шапіро, кременчужанин

- Міша тримав телефон. А він погрожував пляшкою. Повалили на землю і притримували.

Максим Шамрай, кременчужанин

- Я почув крики, відразу одягнувся і побіг у той бік, де могло щось статися. Дівчинка жива. Здоров’я їй і удачі.

Начальник відділу поліції Кременчука Іван Жук заявив, що напад на неповнолітню трапився неподалік того місця, де рецидивіст також скоїв свій попередній злочин - розбій. Він подякував кременчужанам, які, каже поліціянт, проявили свідомість та героїзм.

Іван Жук, начальник відділу поліції Кременчука 

- На вашому прикладі я хочу, щоб наші кременчужани – кожен ставився б до цього вчинку, як до свого. Немає чужих проблем.

Іван Жук розповів, що кременчуцьким поліціянтам цього року усі розбійні напади вдалося розкрити.

Іван Жук, начальник відділу поліції Кременчука 

- Розбійні напади у нас за 9 місяців усі на 100 відсотків розкриті. Знову ж завдяки хлопцям. Завдяки їхнім злагодженим діям не дали злочинцю втекти з місця пригоди.

Стрічка новин