Новий ЦНАП у Полтаві

У Полтаві з'явився новий ЦНАП. Трьохповерхову будівлю на Соборності нарешті вводять в експлутацію. Почали будувати ЦНАП у Полтаві ще в 2018 році, але через затримки фінансування, зміну підрядної організації та корегування проєкту роботи були зупинені. Відновилося ж будівництво наприкінці листопада 2019 року. Деталі - у сюжеті. 

Строге поєднання скла і металу, адаптований під інфраструктурний ансамбль Полтави. Такий вигляд має новий полтавський ЦНАП. Аналогів за зовнішнім виглядом в області немає. Будівля має три поверхи загальною площею 2000 квадратних метрів. Споруда прозора у форматі «open space».

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ще рік тому це був пустир, де стояли кілька опор і росла трава. Спільними зусиллями роботи були відновлені. За 10 місяців ця будівля була завершена. Зараз розпочинаємо процес введення ЦНАПу в експлуатацію та придбання обладнання, щоб забезпечити робочі місця.

У ЦНАПі працюватимуть близько 90 осіб. На першому поверсі в перспективі планують зробити рецепцію, вестибюль для відвідувачів, зона самообслуговування, фотокабіни, місце для сканування та копіювання документів, приміщення громадського призначення з обслуговування населення, банк. Локація другого поверху передбачає приміщення громадського призначення з обслуговування, кафе швидкого харчування, зону рекреації, медичний кабінет. На третьому поверсі – кабінети, приміщення персоналу, кімнати для переговорів.

Будівля буде доступною і безбар’єрною для людей з інвалідністю.

Стрічка новин