Полтавський відрізок траси Київ-Харків-Довжанський відремонтували

У Полтаві, сьогодні після ремонту відкрили ділянку автодороги “Київ – Харків – Довжанський”, яка довгий час залишалась у незадовільному стані. Наразі відрізок траси, який знаходиться на вулиці Київське шосе, готовий для експлуатації. Його олянули голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та Олексій Басан, директор підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Подробиці дивіться у наступному сюжеті. 

Протяжність цієї дороги - 4 кілометри. Довгі роки цей відрізок траси перебував у жахливому стані і на ньому не проводились ніякі ремонтні роботи. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Враховуючи те, що ця ділянка є однією із основних артерій України, яка сполучає Київ і вона йде до Харкова і до Довжанського. Дійсно вона була у жахливому стані і з незрозумілих причин місцева влада, відмовлялася фінансувати цей проєкт, бо не могли з’ясувати, чия ця ділянка траси.

Загалом, вартість проєкту - 217 мільйонів гривень. За ці кошти повністю відремонтували відрізок дороги у межах Полтави. На автодорозі також облаштували освітлення, встановили бар’єрне огородження та нанесли розмітку.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»

- Ми зробили, дві ділянки основні, загальною протяжністю більше трьох кілометрів. Нанесли шари асфальтобетону, закінчили верхній шар ШМА першого вересня. І вночі закінчили нанесення пластикової розмітки на відремонтованих ділянках. Тобто об’єкт фактично закінчений.

Гарантійний строк ремонту даної ділянки траси складає 5 років. Та для того, аби автотраса залишалась у гарному стані, тут планують разом із поліцією запровадити пункти вагового контролю. Також зараз влада веде перемовини, щодо облаштування дороги камерами контролю швидкості, для поліпшення безпеку учасників руху.

Стрічка новин