Чи готова Полтавщина до опалювального періоду

Чи готова Полтавщина до опалювального періоду

На розширеному засіданні колегії Полтавської ОДА обговорили питання підготовки житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період.

Начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуард Рева сказав, що житловий фонд на 97,7% готовий до зими – це 6582 житлові будинки, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

"Заклади соціальної сфери підготовлено на 99,8% (1337 об’єктів), у тому числі: навчальні й дошкільні – на 100%, охорони здоров’я – на 97,4%, – сказав Едуард Рева. – У дорожньо-мостовому господарстві проведено капітальний ремонт 450 тис м² вулиць і доріг, підготовлено 243 одиниці спеціалізованої техніки та 27 тисяч тонн посипкового матеріалу та реагентів".

Із метою забезпечення стабільної роботи систем життєзабезпечення на території області підготували 176 котелень (99% від плану), у тому числі 167 (100%) комунальних котелень місцевих рад.

Щоб скоротити споживання природного газу, на Полтавщині проводять поетапну реконструкцію котелень щодо заміни застарілого технологічного обладнання, переобладнання для роботи на альтернативному паливі. Два великих проєкти щодо реконструкції котелень нині тривають у Горішніх Плавнях та Миргороді.

Загальний обсяг коштів, витрачених на виконання підготовчих та ремонтних робіт на об’єктах теплопостачання, становить 53,3 млн грн.

Стрічка новин