У трьох районах Полтавської області горять поверхневі поклади торфу

У трьох районах Полтавської області горять поверхневі поклади торфу

У Новосанжарському, Пирятинському та Оржицькому районах продовжують гасити поверхневі поклади торфу. У Великобагачанському районі торф’яну пожежу, яка виникла 15 вересня, повністю ліквідували.

Про це повідомили в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА.

23 вересня поблизу Руденківки Новосанжарського району на відкритій болотистій місцевості виникла пожежа поверхневих покладів торфу на загальній площі 2,8 га. Станом на 20.00 пожежу ліквідували на площі 0,3 га. Надзвичайники встановлюють причину пожежі.

Триває гасіння гасіння пожежі поверхневих покладів торфу, що виникла 16 вересня на загальній площі 3,8 га поблизу с. Калинів Міст Пирятинського району. Станом на 20.00 пожежу ліквідовано на площі 2,5 га. Роботи з ліквідації пожежі продовжуються.

Також вогнеборці продовжують гасити торф’яну пожежу поблизу села Маяківка Оржицького району, що виникла 22 вересня на загальній площі 2,5 га. Станом на 20.00 горіння ліквідували на площі 0,6 га. 

23 вересня загасили пожежу поверхневих покладів торфу, що виникла 15 вересня на загальній площі 2,2 га поблизу села Бірки Великобагачанського району. 

Стрічка новин