Нові тролейбуси в Полтаві

Подарунок для міста. У соцмережах з'явилося відео, де секретар Полтавської міськради інспектує тролейбуси. Ці новенькі рогаті цього дня вперше на маршруті. Що говорять полтавці про новий комунальний транспорт - далі у сюжеті. 

День міста в тролейбусі. В соцмережах стрімко поширюються десятки відео, на яких секретар міської ради Олександр Шамота контролює перші 10 нових тролейбусів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я вітаю всіх з Днем міста. Цього дня в це свято ми робмо подарунок, ми випускаємо на лінію. Ці 10 нових тролейбусів, які вже в Полтаві, а до кінця місяця очікуємо ще партію тролейбусів і до кінця року отримаємо ще 40. Тож таким чином місто буде наповнене комунальним транспортом і незалежне від приватного перевізника під час громадських перевезень. Наша мета - це комуналізація сфери громадських перевезень. Місто має бути основним перевізником і основним, кому не зможуть диктувати умови.

Полтавці радіють, адже транспорту тепер буде більше і дістатися до місця призначення буде значно легше. Та й не буде більше саботування перевезення пасажирів, адже транспорт буде комунальним.

Стрічка новин