Полтава святкує День міста

Центральна вулиця, Соборності, сьогодні по-особливому гарна. Попри карантин і скасування багатьох масових дійств, облаштували різні локації. На театральній площі діє мистецький проєкт «Творча Полтава». Містяни прогулюються алеєю фотозон. На бруківці - музей просто неба - історія міста в документах та фотографіях.

Вулицями мандрувала музична платформа «Моя Полтава в моєму серці». Крім цього, людей розважала святкова концертна програма «Дзвенить в піснях Полтава» Міського духового оркестру. Згодом, о 19:30 очікуємо світлове шоу на будівлях круглої площі. З Днем міста від нашого колективу вітає генеральний директор телеканалу «Центральний» Олег Зонтов. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Ми усі любимо Полтаву і кожен з нас мріє, щоб наше місто було комфортним і квітучим. Команда нашого телеканалу «Центральний» багато робить для розвитку Полтави. Ми не тільки знімаємо цікаві проєкти і програми, але підіймаємо і висвітлюємо гострі питання і проблеми. Головне – ми змушуємо владу вирішувати їх. Я особисто хочу побажати нам усім, щоб Полтава стала найуспішнішим містом у країні, а полтавці – заможними, щасливими і пишалися своєю Полтавою.

Стрічка новин