Інститут політичних і соціологічних досліджень імені Тараса Шевченка оприлюднив результати соціологічного опитування, яке проводилося 22-28 серпня у всіх регіонах України

В ньому взяло участь 2027 респондентів. Похибка дослідження складає 2-2,5%. Згідно із його даними, найбільший рейтинг і досі утримує Партія Регіонів. За цю політичну силу готові проголосувати 28% виборців. Самі ж регіонали хочуть дізнатися думку українців з ряду актуальних питань шляхом проведення всеукраїнського референдуму, збір підписів на підтримку якого стартував і у Полтаві. Ідею референдуму та соціальну програму для молоді партія презентувала і на масовій молодіжній вечірці у Парку «Перемога».

Референдум проходитиме за народною ініціативою під егідою Партії регіонів. У Полтаві підписи збиратимуть у 20 агітпунктах, там чергуватимуть відповідальні особи з числа депутатів та їх помічників - вони допомагатимуть при заповненні документів. Висловитися громадянам пропонують з 3-ох важливих, на думку регіоналів, політичних питань: про 2 державні мови, обрання голів обласних та районних адміністрацій громадянами України - нині, за Конституцією, вони призначаються Президентом - та позаблоковий статус України, зокрема, унеможливлення вступу до НАТО. Для проведення референдуму Партія регіонів має зібрати 3 мільйони підписів на його підтримку. Біля агітпалаток регіоналів - перші прихильники всеукраїнського референдуму.

Ці 3 питання, винесені на референдум, українці найчастіше ставили представникам Партії регіонів. Скажімо, до депутата обласної ради Валерія Пархоменка не раз зверталися громадяни, які б хотіли бачити у Полтаві більше російських шкіл. Думки про те, що проведення референдуму – чергова піар-акція під вибори, регіонали спростовують.

Партія регіонів сподівається, що їх ініціативу підтримають партнери по коаліції.

А от в п'ятницю увечері Партія регіонів влаштувала вечірку для молоді, яка спочатку розмістилась на Співочому Полі, а потім захопила і прилеглі території.

Битва кращих ді-джеїв зі Львова, Донецька, Дніпропетровська, Полтави та Києва, шоу екстримальних барабанщиків, брейкери та відкриття року - гурт «КвестПістолс» - таку програму партія запропонувала полтавській молоді.

Кілька разів на сцену виходив і керівник обласного виборчого штабу Партії регіонів В'ячеслав Лук'янов. Він зазначив - захід регіонали організували на підтримку своєї соціальної програми, суть якої - в комплексності, а не в окремих кроках. Наприклад, до соціального молодіжного пакету партії входить підвищення стипендій до 200-400-560 гривень. Студентам-сиротам - до 1060 гривень в місяць.

А про матерів починають піклуватися від народження їх першої дитини до повноліття.

Найбільше полтавська молодь, осбливо дівчата, чекали на «КвестПістолс». Його пісні присутні почали співати ще до виходу гурту на сцену.

Стрічка новин