Представили фотовиставку "Знані полтавці"

Фотовиставку «Знані полтавці» представила Галина Вовченко в обласній бібліотеці Котляревського. Жінка працює у читальні, пише книги та фотографує. Її світлини прикрашають ілюстрацій власних видань та інших авторів. На відкритті нової експозиції побувала наша знімальна група. 

Галина Вовченко - членкиня Полтавської спілки літераторів та Національної спілки краєзнавців України. Вона - авторка багатьох поетичних та гумористичних книг для дорослих і дітей. Цього разу творча особистість постає перед нами фотохудожницею. Каже - на цих світлинах знані люди.

Галина Вовченко, фотохудожниця 

- Не знамениті, не геніальні, не відомі, а я назвала саме «знані». Тобто, ті люди, яких ми знаємо. Чимось нестандартним для пересічної людини виділяються. Хто письменник, хто художник, хто співачка.

На одній зі світлин - знайома авторки виставки, Вікторія Гайдамака. Вона навчає дітей української мови та літератури. Крім того, пише книги. 

Вікторія Гайдамака, учителька 

- В основному я заохочую до творчості дітей. Учительська праця забирає багато часу, на власну творчість часу мало. Проте, книги є. «Сповитий вітрами», «Сюїта про калину і її творця». Такі книги є. Взагалі, професійний педагог.

Галина Вовченко наголошує, людей потрібно цінувати за життя. Проте, на світлинах з особистого архіву, є і ті, хто уже пішов у небуття. Усього на виставці близько 2-х десятків робіт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію