Світова спільнота відзначає Міжнародний день миру

Щороку 21-го вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. Не стала винятком і Україна. у Полтаві пройшла виставкова-акція присвячена, цьому дню. Її мета привернути увагу до такої актуальної у світі теми та закликати скласти зброю. Подробиці дивіться у наступному сюжеті. 

День миру- особливо актуальне свято не тільки для України, але й дня усього світу. День був заснований у 1981 році, ООН, починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, аби відзначати цей. Долучилася до акції і Полтава.

Софія Якименко, член ГО «Спілка жінок Полтавщини» 

- Акція присвячена, якщо ви побачите, це картини з Дружківки, з сірої зони, діти нам переслали. І ця акція проводиться в рамках проєкту «Голос жінки має силу». І ми б хотіли цією акцією долучити до питань миру, до питань миротворення та миролюбства і сталого розвитку в громадах.

До миротворчих починань долучилася і Полтавська бібліотека-філіал №13. Там говорять: завжди раді підтримувати акції, які розвивають людяність у серцях маленьких полтавців.

Тетяна Моргун, завідувачка Полтавською бібліотекою-філіалом №13

- Мир - це щастя, доброта. Це щастя дітей, а наша бібліотека дитяча, і ми хочемо долучитися до таких гарних починань.

Полтавець Захар, прийшов на акцію для того аби підтримати дітей, які зараз знаходяться на сірих територіях. 

Захар Жорник, полтавець

- Посил, щоб усі сторони примирилися між собою, хоча б у цей день. Тому що це для нас важливо, щоб був по-перше мир над нашою головою. Та, щоб такі країни не ворогували хоча б у цей день.

Після презентації виставки діти могли вирізати голуба миру та написати побажання тим діткам, які знаходяться у сірій зоні. Цією акцією вкотре хочуть нагадати українцям, як важливо мати спокій, злагоду та мир у своїй державі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію