«Слуга народу» висунула кандидатів у депутати до Полтавської міської ОТГ

Полтавська обласна організація політичної партії «Слуга Народу» на своїй конференції висунула кандидатів у депутати до Полтавської міської ОТГ. Вони запевняють, що не допустять корупції у владі, готові прислухатися до людей і міняти їхнє життя на краще. А для цього мають конкретний план дій.

Кандидатів у депутати до Полтавської міської об’єднаної територіальної громади на конференції представив Сергій Іващенко. Він балотується на посаду голови Полтавської міської ОТГ.

Сергій Іващенко, кандидат на посаду голови Полтавської міської ОТГ

- Це команда молодих і не тільки молодих, а і зрілих уже, професійних незаангажованих молодих зрілих людей. Саме головне - без шлейфу корупції за спинами. І це досить важливо. Тому що наше місто, як ніколи, потребує змін. Ми йдемо до перемоги і будемо разом із полтавцями міняти це місто. 

У команді "Слуги народу" є люди різного віку, професій і уподобань. А об'єднує їх -  бажання якнайшвидше змінити на краще життя свого регіону, зазначали учасники конференції.

Вадим Ямщиков, кандидат у депутати до Полтавської міської ОТГ

- Ця команда, яка йде - вона націлена на зміни у першу чергу, на зміни у місті до перемоги. Я доєднуюся до цієї команди для того, щоб ми разом це зробили. Я отримав досвід у міській раді за п’ять років. Я думаю, ми і надалі втілюватимемо ці ініціативи.

Під час конференції висловлювалася довіра тим, хто погодився взяти на себе відповідальність за майбутнє країни і неодноразово лунали заклики працювати чесно та відповідально.

Ірина Бессарабова, кандидатка у депутати до Полтавської міської ОТГ

- Ідіть у владу і працюйте прозоро і відповідально. І тоді можна розраховувати, що із часом ми отримаємо ту країну, про яку так часто говоримо, про яку так часто мріємо.

Кандидат на посаду голови Полтавської міської ОТГ Сергій Іващенко наголошував, що у Полтаві вже започаткували «Карту змін». Вона поєднає містян із владою. Конкретні кроки у цьому напрямку вже зроблено. Так, мешканці багатоповерхівки мікрорайону «Огнівка» отримали невеликі зони відпочинку. А постійну небезпеку для пішоходів на Шведській, 20 - старий кран - демонтували за кілька годин. Йти на зустріч полтавцям та побороти корупцію - головні критерії, якими оперує команда "Слуги народу", переконує Сергій Іващенко.

Сергій Іващенко, кандидат на посаду голови Полтавської міської ОТГ

- Ми повинні прибрати із міської ради корупцію. Ми повинні прибрати оці всі договорняки. Ми повинні працювати чітко, не переходячи червоні лінії. Саме головне те, що полтавці зможуть чітко контролювати владу. І влада буде підзвітна мешканцям нашого міста. Оце бачення. Ми це запроваджуємо. Ми це будемо робити. І нашою командою ми це зробимо. 

Кандидат на посаду голови Полтавської міської ОТГ говорить: попри те, що його команду офіційно представили тільки на конференції 19 вересня, вона вже плідно працює напряму із полтавцями та карту змін втілює у життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію