СДП висунула Олександра Шамоту кандидатом на посаду Полтавського міського голови

Вчора в самому серці Полтави, на Соборному майдані  Соціал-демократична партія одноголосно висунула кандидатом на посаду Полтавського міського голови Олександра Шамоту та затвердила списки кандидатів до Полтавської міської та районних у місті рад. Також соціал – демократи визначилися з кандидатами у депутати до Лохвицької міської ради.

Опівдні на оглядовому майданчику зібралися майже сорок делегатів Полтавської обласної організації СДП. Вони заявили, що мають потужну команду однодумців і професіоналів, чіткий план розвитку Полтави та велику підтримку земляків і мешканців сільських рад, які приєдналися до Великої Полтави. Зокрема секретар Полтавської міськради, кандидат на посаду Полтавського міського голови Олександр Шамота висловив впевненість що майбутні місцеві вибори стануть переломними в життя міста. За два останні роки було зроблено чимало, але ще більше треба зробити.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, кандидат на посаду Полтавського міського голови

- Ми почали і продовжуватимемо комуналізацію громадського транспорту. За останні 2 роки ми купили 20 нових автобусів, чого не робилося останні вісім років. Ми підписали договір з Європейським банком реконструкції та розвитку  і вже маємо перший транш за цим кредитом у місті. Ми почали і будемо далі комуналізувати сферу громадських перевезень. Якщо хтось замітив то жоден перевізник зараз не відкриває рота про підвищення вартості проїзду.  

Також чимало зроблено у Полтаві щодо відродження, підтримки роботи комунальних підприємств, підвищення зарплати їх працівникам.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, кандидат на посаду Полтавського міського голови

- За останні роки ми придбали понад 100 одиниць техніки: нові тролейбуси, автобуси, сміттєвози, трактори, соціальне таксі – весь цей комунальний транспорт працює на благо міста. Але ми не зупиняємося, наступна каденція має стати поверненням комунальників до повноцінної роботи в місті.

Триватимуть у Полтаві й програми підтримки працівників соціальної сфери, зокрема освітян – наголосив кандидат на посаду Полтавського міського голови Олександр Шамота.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, кандидат на посаду Полтавського міського голови

- І ми повернули встановлену законом надбавку 20%. І вже цього року абсолютно всі педпрацівники, починаючи від вчителя і закінчуючи нянечкою в дитсадку мають цю надбавку, але це теж не крапка, ми зробимо все щоб педпрацівники отримали збільшення цієї надбавки , і це в силах міськради і ми обов’язково піднімемо її мінімум до 30, можливо до 40%.  

Триває в місті і процес закупівлі нового обладнання для полтавських лікарень. На це, та на підвищення зарплати медикам з міського бюджету була передбачена безпрецедентна сума – 150 мільйонів гривень, а на наступні 4 роки стоїть завдання відремонтувати всі лікарняні відділення, всі дитячі ігрові майданчики у дворах, побудувати нові спортивні зазначив Олександр Шамота. Також в пріорітеті залишається ремонт бібліотек та клубів на околицях міста, підтримка музеїв, будівництво нових та відродження занедбаних палаців спорту та стадіонів.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, кандидат на посаду Полтавського міського голови

- Шлях долає лише той хто йде по цьому шляху, а той хто сідає посеред шляху залишається напівдорозі до своєї мети. Наше завдання – йти до своєї мети. Я бажаю всім нам 25 жовтня успіху, впевненості що ми доб’ємося тих цілей які ми з вами поставили і обов’язково все буде Полтава.    

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію