Депутати від ЄС висунули кандидатів на вибори

Делегати Полтавської обласної організації «Європейської солідарності» висунули кандидатів до рад різних рівнів і на пост міського голови. За посаду очільника міста боротиметься  відомий шоумен, громадський діяч та волонтер, ведучий «Вата Шоу» Андрій Карпов на псевдо «Полтава». 

Андрій «Полтава» Карпов, кандидат у мери Полтави від «Європейської солідарності» 

- Я пишаюся тим, що мене підтримав Петро Порошенко і підтримали ви. Я дуже радий, що команда Європейської солідарності, з якою я йду в міську раду - це молода, професійна команда. Це патріотичні люди, які працювали в місті і знають його проблеми так само, як і я. Ми йдемо до перемоги всі разом.

У списках Європейської солідарності - громадські та культурні діячі, волонтери, соціально відповідальні підприємці. Так, список до обласної ради очолила Наталія Гранчак, співзасновниця благодійної організації “Полтавський батальйон небайдужих”.

Микола Княжицький, народний депутат України, фракція «Європейська солідарність» 

- Всі наші люди - це дуже сильні і незалежні кандидати. Мені дуже приємно, що пані Наталія Гранчак, яка очолює наш список в обласну раду. Яка дуже багато працювала в молодіжній комісії православної церкви в Україні, дуже відомий волонтер в Україні, ефективно тут працює. 

Наталія Гранчак, кандидатка в Полтавську облраду від «Європейської солідарності»

- Це команда, цінності якої я завжди розділяла - проєвропейські, проукраїнські цінності. Це найважливіше для мене. І той досвід, який я здобула за всі ці роки - допомоги людям, служіння - дать мені змогу допомагати більше, можливо започатковувати нові проекти саме для Полтавщини, а не тільки для міста Полтави.

У списку до Полтавської міськради - Юлія Городчаніна, громадська активістка, очільниця ГО "Нова Полтава" та амбасадорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина.

Юлія Городчаніна , кандидатка в Полтавську міськраду від «Європейської солідарності»

- Маючи таку підтримку, треба йти, брати на себе відповідальність і змінювати в місті багато процесів, які стосуються транспорту, екології, містобудування. Зараз, бачачи список, який представлений, я розумію, що я зробила правильний вибір, тому що команда ЄС в Полтаві - це дійсно професійні, потріотичні, енергійні люди, націлені на перемогу, і я впевнена, що ця перемога буде за нами.

Загалом на конференції “Європейська солідарність” висунула кандидатів у міські голови 5-и міст Полтавщини. До рад різних рівнів балотуватимуться  близько 1400-т кандидатів у депутати.

Ніна Южаніна, народний депутат України, фракція «Європейська солідарність» 

- Боротьба за європейське майбутнє України, тобто за рух України в подальшому - відбувається не тільки в Києві. Я сподіваюсь, що наша Полтавська територіальна організація зможе побудувати ті місцеві осередки, які будуть опорою для тих людей, які будуть проживати в селах і селищах і ми спільно зможемо вирішувати багато в комплексі проблем.

Микола Княжицький, народний депутат України, фракція «Європейська солідарність» 

- Ми за сильну Україну, за Україну, яка буде членом ЄС і НАТО, за Україну, яка має свої культурні і національні цінності. Жодна інша сила такого пропонувати не може і не пропонує.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію