Кернел підримує лікарні в період карантину

Із початку карантину соціально відповідальний бізнес допомагає медикам у боротьбі з пандемією COVID-19. Компанія Кернел однією із перших почала підтримувати заклади охорони здоров’я Полтавської області та закупила необхідне обладнання для лікарень, засоби професійного захисту та дезінфектори для лікарів. Цього разу Кернел передає сучасні наркозно-дихальні апарати для Решетилівської, Кобеляцької та Чутівської лікарень. Деталі - у нашому сюжеті.

Кернел допомагає лікарям Полтавщини у боротьбі з пандемією COVID-19. На протидію коронавірусу компанія спрямувала понад 150 мільйонів гривень. За ці кошти придбано засоби індивідуального захисту, дезінфектори та медичне обладнання, зокрема надсучасні апарати штучної вентиляції легень. 

Марина Тур, в. о. директора КНП «Решетилівська центральна районна лікарня»

- Без допомоги таких соціально відповідальних компаній, як Кернел, було б дуже важко боротися з виниклою проблемою - захворюванням COVID-19. Допомога різна: і засоби індивідуального захисту для медпрацівників, і досить потужна підтримка пацієнтів. Сьогодні отримали апарат ШВЛ. 

Сергій Варшавський, лікар-анестезіолог Решетилівської райлікарні

- Я сподіваюся, наші можливості збільшаться і ми зуміємо краще надати послугу, провентилювати, замістити дихальну функцію, що призведе до найшвидшого одужання пацієнтів. 

Олександр Біденко, завідувач реанімаційного відділення Кобеляцької райлікарні

- Ми отримали наркозно-дихальний апарат для проведення інгаляційної анестезіології. Це нові технології, безпечність, контрольованість наркозу. Це, можна сказати, золотий стандарт анестезіології.

Нові апарати ШВЛ медики встановили в операційних. Їх використовуватимуть для штучної вентиляції легень, а ще для проведення інгаляційної анестезії при оперативних втручаннях. 

Юлія Солонцева, лікарка-анестезіолог Чутівської райлікарні

- Це перший апарат високого класу, який з’явився у нашій лікарні завдяки підтримці Кернел. Раніше апаратів високого класу саме в нашій лікарні не було. 

Юрій Криворучко, головний лікар Чутівської райлікарні

- Компанія Кернел одна з перших відгукнулася на проблеми, які є в медицині, і тим більше на ситуацію, що виникла з початку пандемії COVID-19. Ми дуже вдячні за розуміння нашої ситуації, ґрунтовну допомогу, виважену та потрібну. 

Наталія Кульчицька, керівник департаменту персоналу Кернел

- Компанія Кернел, як соціально відповідальний бізнес, не могла залишитися осторонь пандемії в країні. І для нас було дуже важливо допомогти нашим лікарням. Ми розуміли, що вони не досить обладнані для зустрічі з цим викликом. Приємно отримувати вдячність лікарів, що дійсно це те що потрібно, що їм допомагає і завдяки цьому вдалося знизити кількість захворюваності і зберегти багато людських життів. 

Нагадаємо, з початку карантину компанія Кернел створила штаб по боротьбі з коронавірусом. Підприємство підтримує медзаклади у Полтавській і Кіровоградській областях. Завдяки співпраці влади та бізнесу лікарні забезпечені сучасними рентген-апаратами, моніторами пацієнтів, функціональними ліжками, а також пульсоксиметрами, захисними костюмами, масками, рукавичками та дезінфекторами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію