Полтавські курсанти склали військову присягу

Уже військові. Шістдесят чотири курсанти військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут склали Військову присягу. Яким же був шлях від вручення зброї до складання присяги на вірність народу? Деталі розповість Анна Ружін. 

Стоять схвильовані та зосереджені. Цього дня кожен із них давав клятву на вірність українському народові й своїй Батьківщині. 

Начальник Військового коледжу полковник Кирило Злобін зазначив: «Кожен набір курсантів у чомусь схожий один на одного, але кожен має і свої відмінності та особливості. Наприклад, цього року є своєрідний рекорд за кількістю молоді з сімей військовиків. Таких серед курсантів − близько 15 відсотків, тобто тенденція до продовження сімейних військових династій зростає. 

До цього у курсантів була невелика, але школа життя. Вручення зброї та перші стрільби, де курсанти показали, те чого навчилися.

Анастасія Карпенко, курсантка 

- Обрала цей вуз, бо після нього можна працювати не лише військовою, а й в цивільному житті. Мріяла з самого життя пов'язати життя з військовою справою. Я запам'ятаю цей день на все життя, бо я навчилася стріляти з автомату АК-74.

Пройшли і смугу перешкод. Там вони вивчали тактику пересування та тактичну медицину. Дуже велика увага приділялася і системі виживання в екстремальних умовах. Тобто, було місце і виживанню без відсутності води. Тож курсанти самостійно вчитилися добувати воду та розпалювати багаття, бо жили в польовому таборі. 

Юлія Воскобійник, курсантка 

- Спочатку було складно, але всім складно. Але ми звикли до цього режиму та до цих всіх перешкод. Ми щодня проходимо випробування і це цікаво і звикаєш і стараєшся. 

На думку командно-викладацького складу навчального закладу, усі без винятку курсанти позитивно налаштовані на сумлінне оволодіння навчальними програмами, які складені за сучасними методиками та враховують досвід протистояння російській військовій агресії на Донбасі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію