Не просто кулон, а оберіг

«Батьківське серце» – такі пам'ятки вручили дітям загиблих воїнів в зоні ООС. Полтавщина - це 16 область, де вручають такі обереги. Започаткувала всеукраїнський проєкт Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». У складі спілки ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства. Деталі - у сюжеті. 

Церемонію розпочали з національного гімну і хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять усіх полеглих захисників Батьківщини. Іменні пам’ятні кулони у вигляді серця вручають дітям, батьки яких загинули в російсько-українській війні на Сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Павло Жебрівський, президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» 

- На жаль, сьогодні по Україні близько 6,5 тисяч таких дітей. Ми вже майже 4 тисячі вручили. І будемо продовжувати цей проєкт. 

До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого. Цей шматочок срібла у вигляді серця, обрамлений терновим вінком із краплинкою крові.  Його створили, щоб кожна дитина загиблого героя поряд із хрестиком носила частинку батьківського серця.Започаткувала всеукраїнський проєкт Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». Проєкт очолює колишній керівник розвідки, північно-оперативного командування полковник Бачурін. 

Павло Жебрівський, президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» 

- Після того, як ми вручимо, загаблого героя має бути закріплений воїн, який воював. Але не для того, щоб замінити, а допомогти в житті цій дитині. Наступне завдання, як ми ставимо - це супруводжувати та намагатися підкріпити таку дитину ще бізнесменом, який бі міг ще якісь нагальні потреби забезпечити для цієї дитини. 

На Полтавщині є 116 дітей загиблих героїв. Цього дня близько 40 дітей отримали «Батьківське серце». Полтащина - це 16 область, де вручають такі обереги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію