Реалізація проєкту «HealthLink» у Полтаві

За час його дії впровадили відразу на базі 17 лікувальних закладів та встигли протестувати майже 5 тисяч осіб. Мета ж - покращити доступ людей, які живуть з ВІЛ та тих, які мають ризики до інфікування, а ще зменшити дискримінацію. Деталі - у сюжеті. 

HealthLink – це п’ятирічний проєкт, який реалізується протягом 2017-2022 років в 12 регіонах України, які найбільше охоплені епідемією ВІЛ. Це Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Донецька, Одеська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Херсонська, Миколаївська, Київська область та місто Київ. Участь у реалізації HealthLink беруть неурядові організації, що пройшли конкурсний відбір.

Анна Сайко, піар-менеджер ПФ «Громадське здоров'я»

- Завдяки діяльності нашої організації населення в Полтавській області має змогу дізнатися свій «Віл-статус». Тобто, на первинній ланці медицини, тобто у свого сімейного лікаря. 

Катерина Михайлова, медична координаторка проєкту 

- За період реалізації проєкту впровадили проєкт на базі 17 лікувальних закладів. Це 9 районів, а нещодавно ми зайшли в Кременчук. Це центр ПМСД. 

Цільові групи проекту:

- люди, які живуть з ВІЛ;

- представники уразливих до епідемії груп;

- медичні працівники;

- представники влади на національному та регіональному рівні;

- громадські організації та пацієнтські спільноти, що діють у сфері протидії ВІЛ. 

Катерина Михайлова, медична координаторка проєкту 

- За період роботи проєкту було протестовано 4498 осіб. І виявлено 71 новий випадок ВІЛ-інфекції. Якщо у відсотках, то це - 1,6%. Тобто, це значна цифра. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію