Посвята в першокурсники у Кременчуцькому льотному коледжі

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася посвята в першокурсники. За цим дійством спостерігала наша знімальна група.

Урочисту лінійку у Кременчуцькому льотному коледжі присвятили новому навчальному року. Втім, так як в країні карантин, студенти і курсанти, а також педагоги навчального закладу були в медичних масках і знаходилися на відстані близько півтора метра один від одного. Батьки першокурсників стояли за дамбою, біля духового оркестру, звуки якого сповістили про початок заходу. Директор коледжу Олексій Котов побажав першокурсникам досягати нових вершин у навчанні та вручив їм символічний ключ від країни знань і студентський квиток.

Олексій Котов, директор Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС

- Першокурсників обрали 177 чоловік. Усі державні замовлення виконані. Практично всі абітурієнти, особливо набрані за фахом авіаційної підготовки, пройшли медичну професію. І здатні опанувати льотну посаду.

Денис Красько, першокурсник Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС

- Це була моя мрія. І коли сталася нагода – оголосили набір – я вирішив, що хочу стати професійним пілотом.

Євген Гапон, першокурсник Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС

- Я планую працювати у структурі Міністерства внутрішніх справ, буду пілотом.

За словами Олексія Котова, навесні наступного року курсанти - майбутні пілоти, вже зможуть проходити практику на гелікоптерах на аеродромі в Великій Кохнівці. Поки що, коледж працює практично у звичному режимі, але із обов’язковим дотриманням правил адаптивного карантину.

Олексій Котов, директор Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС

- Система дистанційного викладання і проведення занять - відпрацьована. Тому я не бачу ніяких суттєвих заперечень щодо ефективного навчання наших курсантів і студентів навіть при самому жорсткому карантині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію