Конференція Полтавської обласної організації «Слуга Народу»

Сьогодні відбулася Конференція Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу». На ній висунуто кандидатів у депутати до місцевих рад усіх рівнів. Хто у їхній команді, із чим йтимуть на вибори та як зміни декларують проводити? Про це - у наступному сюжеті. 

Відкриваючи конференцію, очільниця Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ольга Савченко зазначила, що місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня - це останній крок у процесі перезавантаження влади в Україні, які розпочав президент України Володимир Зеленський. Маємо потужну команду, наголосила вона. Ці люди готові стати частиною нової влади і підтримувати курс президента на позитивні зміни.

Ольга Савченко, керівниця Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» 

- Це – гідні, професійні, достойні люди. Молоді, запальні й активні говорили: Полтавщина – найкраща, полтавці – найкращі. Мудрі люди трішки із сумом в очах говорили, що хочуть змін в країні. Для того, щоб вести Полтавщину вперед, для того, щоб виводити її на новий рівень економічного розвитку. Для того, щоб про Полтавщину почули не тільки в Україні, а знали і за її межами.

Кандидати під час конференції запевняли, що знають, як саме проводити зміни, котрі суттєво поліпшили б якість життя, а відтак і виправдали б довіру людей.

Сергій Іващенко, кандидат на посаду голови Полтавської міської ОТГ

- Ми йдемо до перемоги і будемо разом із полтавцями міняти це місто. Ми започаткували карту змін, яка є першим проєктом, який з’єднає полтавців із міською радою. Вони ставитимуть завдання для міської ради. І міська рада повинна це виконувати. А полтавці – це контролювати.

Президент України поставив чіткі завдання найближчого розвитку громад. Їх і мають чітко виконувати на місцях. Це і стане головним критерієм успіху оголошених реформ, зазначалося на зібранні.

Світлана Нестуля, кандидатка у депутати до Полтавської міської ОТГ

- На місцях ми маємо просто підхопити і вдосконалювати ці завдання, які покладені нам. Тому це, власне, і є той простий підхід, який полегшує роботу нашої команди з одного боку, а з іншого – він покладає на нас величезний обов’язок.

Перш ніж задекларувати якісь конкретні кроки своєї діяльності представники "Слуги народу" спілкувалися із людьми, вивчали їхні проблеми. Це, стверджують вони, стало початком формування плану подальших дій.

Сергій Порчирян, кандидат на посаду голови Кременчуцької міської ОТГ

- Ми пішли у люди, пішли по підприємствах, вивчаємо проблемні питання, які є на підприємствах, які є у людей. І дуже приємно, що ті проблеми сходяться із програмою нашої партії. Це дуже гарно. Значить ми на правильному шляху.

Олександр Лемешко, кандидат у депутати до Полтавської обласної ради

- Головна мета – це зберегти, виправдати довіру. І нарешті покращити життя кожного громадянина і в Полтаві, і в Полтавському регіоні, і в цілому в державі. Я думаю, що великі завдання ми вирішуватимемо, якщо це буде команда однодумців. 

Учасники конференції висунули кандидатів у депутати до місцевих рад усіх рівнів. Усі кандидатури були затверджено одноголосно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію