Нові лавки встановили у дворі 16-поверхівки на Огнівці

Раніше мешканці будинку скаржились на відсутність належного благоустрою. Тепер пенсіонери чи батьки з дітками, які граються на майданчику, почуватимуться комфортніше у своєму дворі. Подробиці - у сюжеті. 

Під час однієї із зустрічей з претендентом на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» Сергієм Іващенком мешканці багатоповерхівки мікрорайону «Огнівка» скаржились на відсутність лавок поблизу двору. Зараз для них у дворі облаштовують невеликі зони відпочинку.  

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу»

- Це не велике таке, але той початок, чим повинна опікуватись кожен день міська влада. Це її робота. Вона цим повинна займатися. Ми трошки показуємо те, що повинні робити кожен день. Не у рік виборів, не перед виборами, а кожен день всі 5 років. Оце тим, чим повинні у тому числі міська рада. Міський голова разом з виконкомом. Це його робота.

Облаштування благоустрою поблизу будинку на Огнівці - приклад того, що потрібно маленькими кроками робити великі зміни у Полтаві, говорить член Команди змін Олександр Дербеньов. 

Олександр Дербеньов, член Команди змін

- Коли ми зіштовхуємось з місцевими жителями мікрорайону «Огнівка» і інших районів, є  великі проблеми з місцями відпочинку. А у чому вони полягають? Дійсно, вони у занедбаному стані на даний час знаходяться. Про те, що дитячі майданчики не відповідають критеріям, які повинні бути. Тому ми вважаємо, що за допомогою полтавців, ми зможемо зробити це разом.

Мешканці сподіваються, що і надалі так оперативно реагуватимуть на їх прохання, зізнається голова домоуправління Віктор Келим. 

Віктор Келим, голова домоуправління будинку вул. Огнівська, 6 

- Мешканці будинку дуже вдячні Сергію Васильовичу і його команді за те, що допомогли обладнати і бесідку і лавочки привезли з одного боку будинку зробили і з іншого. За це ми дуже вдячні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію