Команда Удовіченка «Рідне місто»: освітлила ще одну «темну пляму»

У Полтаві стає все більше освітлених алей та вулиць. Поступово зникають «темні плями» в мікрорайонах міста. Засяяли вогнями і алея на Панянському бульварі та оглядовий майданчик, що знаходиться поруч. Над цим попрацювала команда Олександра Удовіченка «Рідне місто». Наша знімальна група побувала там.

Полтава вражає своєю красою. Але помилуватися нею ввечері, на жаль, можна не скрізь. В останні десять років це бажання взагалі було практично нездійсненим.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- Полтава дожилася до того, що зникло освітлення у парках і скверах. Старе освітлення згнило і перестало працювати. Про нове ніхто не думав. Це треба було рішуче змінювати.

Протягом 2008-2018 років у Полтаві не було освітлено навіть чимало місць загального користування. Приміром, алея на Панянському бульварі, за пам’ятником загиблим козакам, давно втратила нормальне зовнішнє освітлення.

Роман Кикоть, член команди «Рідне місто», керівник КП «Міськсвітло»

- Тут зовсім була пітьма, освітлення тут ніколи не було. У нас на складі залишилися частина освітлення з Білої Альтанки. Ми вирішили використати таке саме освітлення своїми силами змонтувати на цьому оглядовому майданчику.

Були поставлені нові шість опор, замість тих, що вже віджили свій вік.  Сьому облаштували на оглядовому майданчику в кінці алеї - улюбленому місці відпочинку полтавської молоді. Із закріпленням опори в бетонній основі довелося довго поморочитися. На стовпі встановили 5 сучасних LED-ліхтарів, які переливаються різними кольорами - так, як на Білій альтанці.

Роман Кикоть, член команди «Рідне місто», керівник КП «Міськсвітло»

- Кольори змінюють: жовтий, синій, червоний, білий. Тобто та сама ідея, як і на Білій Альтанці. Найближчим часом у нас є дуже багато парків, які потребують заміни.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- У багатьох місцях Полтави, мікрорайонах сьогодні влада і команда, яку я очолюю - ми опікуємося сьогодні житлово-комунальним господарством, займається оновленням міського і паркового освітлення. 

Таким чином, у Полтаві меншає «темних плям», стверджує лідер «Рідного міста».  Системний підхід, переконаний він, дає конкретні результати.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»

- У темряві можна було сховати безгосподарність і безвідповідальність. Ми за те, щоб освітлення у Полтаві і будинків, і вулиць повернулося. І будемо це робити і в майбутньому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію