Полтавська обласна Мала академія наук відкрила свої двері

З дотриманням усіх карантинних вимог свої двері для талановитих та юних науковців відкрила Полтавська обласна Мала академія наук. Такий захід в академії став уже доброю традицією, наша знімальна група також завітала на День відкритих дверей. Тому подробиці дивіться у наступному сюжеті. 

Для Малої академії наук вже стало доброю традицією на початку вересня влаштовувати День відкритих дверей для молодих і талановитих науковців. 

Тамара Лахач, директор Полтавської обласної Малої академії наук

- Мета одна - пошук талановитих, нових таких генеративних діток, які стануть новою елітою нашого українського суспільства. Які цікавляться наукою, які готові не просто удосконалювати свої знання з певних дисциплін, а гідно представити область на всеукраїнських, обласних заходах. Бо в нас їх відбувається дуже багато.

У академії говорять пандемія не завадила їхній роботі, а навпаки покращила. Адже тепер в режимі онлайн вони можуть залучити більшу кількість юних науковців. 

Тамара Лахач, директор Полтавської обласної Малої академії наук

- Ми свою роботу не зменшуємо, а тільки збільшуємо. Тому що ми можемо залучити більше діток. Зараз до нас сходяться діти, які планують брати участь далі, в очно-заочній школі, поповнять наші гуртки. Окрім того, це діти як нові, тобто ті що до нас вперше прийшли так і дітки, які вже брали участь і були членами МАН декілька років поспіль.

Для юної полтавки Іванни Браїлко, МАН стала частиною її. Вона назавжди запам’ятала, як вперше спробувала свої сили у написанні наукової роботи.

Іванна Браїлко, учениця ліцею №1

- Я була двічі, два роки вже. Це предмет українська мова та література, але саме секція фольклористика. Два роки поспіль отримувала. В першому році на області друге місце, а в другому році вже перше місце на області. Мав бути всеукраїнський етап, але в нас час його не сталося. Його перенесли.

Для іншої школярки Марти, Мала академія наук, це привід покращити свої знання, знайти себе та познайомитися з талановитими науковцями.

Марта Чибишева, учениця гімназії №33

- Це мій останній рік в школі. І МАН завжди асоціюється з різними відкриттями, чимось новим. І дуже хотілося дізнатися для себе щось нове. І взагалі, це дуже цікаво, коли ти можеш знайти нових друзів за своїми інтересами.

Керівники та педагоги закладу познайомили майбутніх юних науковців із спектром освітніх послуг, що їх надає Полтавська Мала академія наук, її здобутками та структурою. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію