Мистецтво на газорозподільчій будці

Мешканці селища Червоний Шлях розмалювали стіну поблизу дитячого майданчику, створивши кольоровий мурал разом із волонтерами молодіжної  військово-патріотичної організації «Сокіл». Про процес втілення ідеї розкажемо у сюжеті. 

Сучасний Котигорошко у камуфляжних штанях та оздобленій вишиванці прикрашає територію дитячого майданчику. Ідея належить місцевій активістці Оксані Лазоренко.

Оксана Лазоренко, голова ОСН Червоного Шляху

- Я побачила, гортаючи Фейсбук, як сфотографували дитинку на майданчику, і позаду оцю задрипану стіну. Я подумала – дитячий майданчик підфарбований, сучасний, а фон такий негарний. 

Допоміг втілити ідею Георгій Сьомін, керівник військово-спортивного загону «Сокіл». «Котигорошко» - авторський логотип традиційних «Ігор юних патріотів», що проводять «соколята», створений полтавським дизайнером Андрієм Тимощуком. Ескіз муралу розробив художник з Нових Санжар Сергій Підгорний, який й наніс основну частину малюнку. На фарбу ж збирали гроші громадою. Активісти провели кінопоказ простонеба, а гроші за каву та попкорн витратили на матеріали.

Оксана Лазоренко, голова ОСН Червоного Шляху

- Ми після показу фільму зробили проєкцію на саму стіну, і вже з художником розмічали малюнок вночі, до 12 ночі. Це було цікаво. Люди виходили, дивились, було круто. 

Допомагали розмальовувати діти, волонтери, місцеві. Місцеві позичили драбинку, пензлики, валики для фарби.

Анна Кириченко, мешканка с. Червоний Шлях

- Дуже яскраво, гарно, нам подобається. 

 Яна Совенко, мешканка с. Червоний Шлях

- Дійсно так, сподобалось і нам, яскраво, гарно, дякуємо тим, хто до цього долучився. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію