Відкриття спортивного майданчика на подвір'ї гімназії №17

Ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям з'явився у Полтаві. Цього разу його відкрили на Леваді, на подвір'ї гімназії №17. Тепер там планують проводити різні змагання серед учнів. Подробиці - дивіться у сюжеті. 

Кілька тижнів тому футбольне поле зі штучним покриттям з’явилось при комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі «Ворскла» імені Горпинка. Тепер ще одне відкривають у мікрорайоні Левада у гімназії №17. Тут першокласників найбільше серед навчальних закладів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Сьогодні ми відкриваємо майданчик біля 17 школи, також зі штучним покриттям. Це не останній майданчик, який ми відкриваємо і не перший. До цього був скейтпарк, волейбольний майданчик на стадіоні «Динамо» до цього був майданчик біля стадіону «Ворскла» і сьогодні ще 17 школа. Можливість дітям займатися на уроках фізкультури не тільки ігровими видами спорту, а й в нормальних умовах відвідувати заняття з фізичної культури.

Майданчик почали будувати ще 2019-го року. Це стало можливим завдяки співфінансуванню міського та обласного бюджетів. 

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови Полтави

- Штучне покриття було надано зі сторони обласної ради. Наше управління капітального будівництва повністю підготувало підложку і огорожу. Близько 1,5 млн є такий майданчик. Це будування, облаштування без покриття. Покриття було зі сторони обласної ради. 

Під час урочистостей нагородили активних учнів. Ці дівчата та хлопці займають призові місця у змаганнях з різних видів спорту. 

Ігор Гаврилко, учень Полтавської гімназії №17

- Займаюсь тхеквондо уже 9-й рік і паралельно займаюсь футболом. Мені дуже подобаються уроки фізкультури, як ми граємо у футбол з моїми однокласниками. 

Нікіта Славицький, учень Полтавської гімназії №17

- Я дуже радий, що у нашої школи є така можливість побудувати такий крутий майданчик. Я думаю, що наша школа буде однією з найкращих шкіл Полтави.

Учителі пишаються видатними випускниками. Сподіваються, що гімназія щороку відкриватиме нові таланти. 

Оксана Ярмакова, вчителька Полтавської гімназії №17 

- У нас є учасники Міжнародних змагань. По легкій атлетиці Ольга Корсунь. Посіла перше місце на Чемпіонаті світу. У нас є Ігор Сергієв, який займається професійно баскетболом. Є у нас Мосійчук Назар, який грає у Ворсклі U-21. 

На новому спортивному майданчику планують проводити різні змагання. І відразу ж починають з турніру з мініфутболу.  Учасники - учні 7-х класів гімназії. 

Стрічка новин