У Полтаві з'явиться Алея пам'яті загиблих воїнів

Ініціатор даної ідеї, меценат Сергій Іващенко. Фотокартки не нові, а ті, які раніше стояли в Києві на Андріївському узвозі. Тепер полтавці матимуть змогу прийти до пам'ятних стел та згадати полеглих хлопців. Деталі у сюжеті. 

Поки ще не установлені, але згодом ці стели прикрасять музей дальньої авіації. Перевезли їх з столиці за сприяння мецената Сергія Іващенка. 

Віктор Дейнега, зав.філією Національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації 

- Стіна пам'яті буде складатися з 55 щитів: висотою 2,50, а шириною 1,20, які будуть монтуватися в суцільну стіну довжиною 70 метрів. Тут ви бачите фото наших загиблих воїнів, демографічні дані, а ще обставини, де вони проходили службу і загинули.

Раніше у Полтаві не було такої місцини, де люди могли б зібратися і згадати полеглих в бою хлопців, тепер же це зможуть зробити у музеї дальньої авіації. До дня українського козацтва тут з'явиться ціла алея фотокарток. 

Сергій Іващенко, меценат

- Ті люди, які загинули за незалежність нашої країни, їх ми повинні знати та пам'ятати. І починаючи, особливо з 2014 року, майдан і оті стели, які зняли з Андріївського узвозу, а зараз перевезил сюди, ми повинні їх тут встановити, і це має бути наша історія. І цю історію мають знати не лише полтавці, а приїздити з усієї України і дивитися. 

Військовим та тим, чиї рідні полягли в бою така ініціатива подобається. 

Олексій Редькін, т.в.о. заст. командира бригади, підполковник 

- Молодь повинна знати своїх героїв, повинна рівнятися на своїх героїв, також це дуже важливо для родин загиблих. Доки ми їх пам'ятаємо, доки вони з нами. Всі ми знаємо, що у нас іде війна з нашим східним сусідом, де виховання молоді поставлене на дуже високому рівні. 

Стели відкриють до дня козацтва та дня захисника України. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію