Електронні послуги Пенсійного фонду

Як зробити спілкування громадян та організації зручнішим? Про це говорили під час пресконференції у Дніпрі керівники управлінь Пенсійного фонду. 

Серед запрошених - і представники відповідних управлінь з центральної України. У пенсійному фонді не хочуть, щоб їхню організацію сприймали як застарілу і таку, де працюють жіночки поважного віку. Хочуть йти в ногу з часом, тому впроваджують нові технології. 

Ірина Ковпашко, заступник Голови правління Пенсійного фонду України

- З 2016 року ми прамуємо по шляху забезпечення виконання стандартів функціонування та надання якісних послуг для насення. І ми вже фактично в 2020 році маємо завершити виконання стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України, яка схвалена розпорядженням Уряду. 

Тож тепер є: 

- Пенсійний калькулятор, який допоможе вирахувати майбутні виплати;

- Автоматичне призначення пенсії. Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних в Пенсійному фонді даних. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь яких часових обмежень. 

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» надає доступ громадянам до електронних сервісів Фонду з мобільних пристроїв (смартфона чи планшета).

Використовуючи застосунок, можна повноцінно користуватись своїм особистим електронним кабінетом - отримувати усю необхідну інформацію про заробітну плату та страховий стаж, дані електронної пенсійної справи, Електронного реєстру листків непрацездатності, в онлайн режимі переглядати відомості електронної трудової книжки і, за потреби, вносити зміни, звертатись до Пенсійного фонду та отримувати відповіді.

У пенсійному фонді на території України працює майже 23 тисячі працівників, а опікуються вони понад 11-тьма мільйонами пенсіонерів і понад 12 мільйонів застрахованих осіб. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію