Нова книга полтавської літераторки Наталки Фурси

«…ані вирію, ані скиту…». Так називається нова книга полтавської літераторки Наталки Фурси. Нещодавно її презентували у Полтаві. Там побувала і наша знімальна група

Це вже сьома поетична збірка у творчому доробку авторки. Поетка готувала її та редагувала півтора року. Каже: книга вийшла напівліричною, напівфілософською.

Наталка Фурса, полтавська літераторка

- Це книга, власне, про духовний і творчий шлях людини, яка свідомо отримала усамітнення і працює над собою. Своїми творчими пошуками. Власне, це шлях жінки від образу комашки до птаха, ангела і так далі - до бескінечності.

Нову книгу високо оцінили друзі і поціновувачі творчості літераторки.

Ганна Радько, доцент кафедри української літератури ПНПУ ім. Короленка

- Вона дуже глибока філософська поетеса. І особливо сама назва - це вже ключ до розуміння і є. Що вона уже більше восьми років виїхала з Полтави і зрозуміло, що вона перебувала у цій своїй внутрішній еміграції.

Інна Снарська, письменниця

- Наталка дуже плодовита письменниця, то у неї проза, то поезія. Вона дуже хороший журналіст, редактор. Тобто дуже багатогранна особистість.

Cама авторка зізнається: її книга нелегка для сприйняття, змушує думати, аналізувати, мислити творчо.

Наталка Фурса, полтавська літераторка

- Вона передбачає читача, який уміє думати, смакувати словом, який готовий прожити разом із автором, ліричним героєм те, що пережив цей герой.

Ганна Радько, доцент кафедри української літератури ПНПУ ім. Короленка

- Одна з небагатьох поетес, яка дуже розтлумачує, про що пише. А мені, як філологу це дуже потрібно, бо її можна на зустріч із студентом. Вона творчу лабораторію прямо так вивертає. Знаєте, не догадуйся, не припускай, не гіпотезу, а що тут читати, це теж важливо. Але вона така поетеса, яка ще й тлумачить оці свої коди.

Наталка Фурса також розповідає, що останнім часом продовжує активно займатися творчістю. Зараз вона працює відразу над двома книгами.

Наталка Фурса, полтавська літераторка

- Одна з них лірична абсолютно. Я її збираюся назвати десь так «Пізня ожина» - це буде любовна лірика. Далі, думаю, мені вдасться перевидати свою прозу малу і далі у мене філософська книга «Глибока гора». Зараз у мене дуже активний період творчий. Я дуже довго мовчала в скиту. І тепер, як кажуть, маю якісь певні плоди.

Інна Снарська, письменниця

- Для поета дуже важливо, коли пишеться, коли є можливість висловити той біль, ту радість, ті переживання, те, що лежить на душі. І коли є можливість поділитися із слухачем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію