У водійське посвідчення українців вписуватимуть групу крові

Кабінет Міністрів України затвердив зразки бланків національного й міжнародного водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію й тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, а також зразок розпізнавального автомобільного знака.

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту постанови Кабміну, повідомляє "Інтерфакс-Україна", у водійських правах нового формату за письмовою згодою власника буде зазначено інформацію про надання згоди на посмертне донорство, а також інформацію про групу крові (резус-фактор) водія.

У разі прийняття рішення про відмову від участі в програмі посмертного донорства або рішення щодо припинення розміщення інформації про групу крові водія, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

Окрім того, позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб, буде внесено до свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Усі національні й міжнародні водійські права, свідоцтва про реєстрацію й тимчасові реєстраційні талони ТЗ, видані до набуття чинності цією постановою, будуть дійсними протягом терміну, на який вони були видані. Також до впровадження новозатверджених форм документів їх продовжать оформляти з використанням бланків попередніх зразків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію