У Полтаві тимчасово перенесуть дві зупинки громадського транспорту

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Відповідне рішення прийняли 16 вересня на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

У зв'язку з виконанням робіт по капітальному ремонту зливової каналізації на перехресті вулиці Шевченка з вулицею Котляревського, буде тимчасово частково перекрито рух транспортних засобів на перехресті вулиці Шевченка з вулицею Котляревського. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 16 вересня, на черговому засіданні виконавчого комітету.

На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, також буде забезпечено об'їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Також сьогодні на засіданні ухвалили рішення про перенесення зупинок громадського транспорту, а саме: зупинку громадського транспорту "27 школа" буде перенесено за рухом транспорту на майданчик для тимчасового паркування транспортних засобів перед Меморіальним комплексом Солдатської Слави по вулиці Європейській; зупинку громадського транспорту "Краєзнавчий музей" буде перенесено за рухом транспорту за перехрестя вулиці Небесної Сотні з проспектом Першотравневим, згідно зі схемою організації дорожнього руху, з метою проведення робіт з поточного ремонту розгінних смуг.

Окрім того, члени виконкому прийняли рішення про тимчасове повне перекриття руху транспортних засобів на вулиці Симона Петлюри від перехрестя з вулицею Олеся Гончара, 23/52 до вулиці Олеся Гончара, 27в, пов'язане з реконструкцією вулиці Симона Петлюри.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію