Залізничники протестують проти скасування потягів

У Кременчуці залізничники вимагають відновити рух відмінених потягів і пустити нові. Із цього приводу у наддніпрянському місті відбувся пікет за участю представників Вільної профспілки локомотивного депо «Кременчук» і Південної залізниці. Наша знімальна група побувала там.

Під стінами головної адмінбудівлі Кременчука зібралися люди з плакатами. Залізничники вимагали відновлення руху потягів через Кременчук, які скасували раніше через ситуацію із коронавірусом. А також введення нових, які б сполучили місто з іншими регіонами. Питання актуальне роками, обурюються пікетувальники, але влада не поспішає його вирішувати. 

Сергій Москалець, голова Вільної профспілки локомотивного депо «Кременчук» 

- Усі пасажирські потоки нас обходять. Через Полтаву на Харків ідуть. Через Полтаву – на Дніпро. Через Користовку на Знам’янку, Олександрію. Тобто, нас обходять. У нас, у Кременчуці, немає.

Сергій Москалець нагадав: ще недавно через Кременчук курсував потяг, який сполучав місто з Західною Україною - «Кременчук-Ворохта». Але його відмінили. Нагадав, що відмінили й потяг на Москву, який теж був прибутковим. Працівниця залізниці Світлана нагадує, що потяги, які відмінили користувались популярністю у пасажирів.

Світлана, працівниця залізниці

- Цими потягами користувались не лише жителі міста, а й всього Кременчуцького району. Вони на 100 % були заповнені. Завжди продавались квитки. Навіть потяг «Кременчук-Москва» був повністю заселений.

Відміна поїздів спричинить чимало незручностей і пасажирам, і залізничникам.

Дмитро Вертаєв, голова первинної організації Вільної профспілки України 

- Залізничники залишаться без роботи. Але ж найголовніше – наші люди – кременчужани. Вони вимушені будуть їздити нашими маршрутками. Залізничний – самий безпечний вид транспорту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію