Котельню у другій музичній школі відновили

Ремонту та оновлень вона потребувала вже досить давно, аж ось і настав час. Оновлена система та приміщення. Тепер взимку буде тепло у навчальному закладі. Деталі - у сюжеті. 

Ця котельня потребувала ремонту, адже оновлень не бачила з моменту побудови, а це 50-60 роки минулого століття.  У період карантину час дійшов і до неї: кошти на ремонт виділилили з міського бюджету. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Постійно були проблеми з запуском цієї котельні. Газовики постійно говорили, що її варто реконструювати і цього року ми заклали ці кошти. І за літо зробили ремонт у приміщенні: змінили котли, відремонтували саме приміщення, приміщення для топщиків, а ще зробили нову розводку опалення по самій будівлі. Замінили трубопровід від котельні до школи і таким чином ми зробимо теплі класи, комфортні умови для дітей і вчителів. 

Повністю замінили котли, відремонтували теплосистему, покрівлю, провели внутрішні ремонти і ззовні. Ці всі оновлення зекномлять і кошти. 

Олег Хниченко,  директор Полтавської ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

- Раніше стояли два сталевих водонагрівних котли. Поміняли їх на два нові. Корисна дія, яких складає 97,2%. Старих котлів ККД було десь 20-30%. Думаємо, що економія буде до 50%. 

В загальному до цього часу в школі здійснили чимало енергозберігаючих заходів. Зокрема, замінили вікна, двері, і ось після останнього кроку - ремонту котельні - тут сподіваються отримати до 50 відсотків економії енергоносіїв і, відповідно, бюджетних коштів полтавської громади. За словами директора закладу, зробили поточний ремонт, зокрема, останнім часом покладено лінолеум на першому та другому поверхах. Цьогоріч другій музичній школі імені Шаповаленка виповнюється 55 років. Наразі тут працює понад 55 викладачів, 15 чоловік адмінперсоналу та на семи відділах навчається 465 дітей. Зараз, в умовах карантину, це проходить з усіма протиепідемічними заходами. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію