У Полтаві демонтували ще два кіоски

Кіоски без дозвільних документів прибрали за адресами вул. Шевченка, 65 та вул. Коваля, 3.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Тож сьогодні згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж двох стаціонарних тимчасових споруд розміщених без відповідних дозвільних документів (відсутні Паспорти прив’язки) за адресами вул. Шевченка, 65 та вул. Коваля, 3.

"МАФ, що знаходиться по вулиці Шевченка, належить хлібзаводу №3. Наша Інспекція неодноразово виписувала відповідні приписи, повідомляла керівництво хлібозаводу про те, що споруда знаходиться у занедбаному стані та відсутні необхідні документи. Саме за цією адресою на МАФ відсутній паспорт прив’язки. І знаходився він на дитячому майданчику, що належить місту", – сказав начальник інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог. 

Після демонтажу обидві споруди зберігатимуться на території КАТП-1628. Власники зможуть забрати їх за умови компенсації коштів, витрачених на демонтаж.

До слова, минулого тижня власники демонтованих гаражів за адресою Шилівська, 37 зверталися до редакції нашого телеканалу із скаргою – про дату демонтажу не знали, а цінне майно, яке зберігали у гаражі, безслідно зникло.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію