Полтавець нелегально продавав пиво

Чоловік не зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності, продавав пиво через мережу роздрібних магазинів, не декларував доходи та не сплачував податки до бюджету.

Податковою міліцією ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинила реалізацію слабоалкогольних напоїв (пива) сумнівної якості.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ознаками ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України встановили, що мешканець м. Полтави, не будучи зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності, організував реалізацію слабоалкогольних напоїв (пива) через мережу роздрібних магазинів, не декларуючи при цьому отримані доходи та не сплачуючи податки до бюджету.

У результаті вищевказаних умисних дій до бюджету не надійшли кошти у сумі понад 7,5 млн гривень, повідомляють на сайті Державної фіскальної служби України.

У рамках вищевказаного кримінального провадження провели 36 обшуків у встановлених місцях реалізації та зберігання алкогольних напоїв, під час яких вилучено не обліковані готівкові кошти у сумі понад 2 млн гривень, торговельне обладнання (охолоджувачі для напоїв, POS термінали тощо), комп’ютерну техніку, відеореєстратори, носії інформації, мобільні телефони, які використовувалися для здійснення протиправної діяльності, а також документи фінансово-господарської звітності.

Крім того "підприємець" не надав жодної інформації про походження пива, сертифікати якості товару та не забезпечував умови його зберігання, оскільки пиво належить до категорії харчової продукції та швидко псується. Магазини працювали з порушенням діючих санітарних та торговельних норм. Продавці не мали належного оформлення, згідно з трудовим законодавством, та санітарних книжок.

На даний час слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Вживають заходи щодо відшкодування завданих державі збитків та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію