«Мрій про велике»

Під таким гаслом у Полтаві відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників вищого навчального закладу УКООПСПІЛКИ «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Жодна зала у Полтаві не змогла б вмістити таку кількість студентів та їх рідних, викладачі провідного вишу України. Тож, зважаючи на це, та ще на карантинні обмеження святкову церемонію було вирішено провести на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Ця ідея виникла у ректора університету Олексія Нестулі, а на неї охоче відгукнулися представники футбольного клубу.

Олег Лисак, віцепрезидент ФК «Ворскла»

- Ми давні друзі, знайомі вони звернулися до нас, ми залюбки відповіли згодою. Я думаю що для всіх першокурсників це буде незабутня подія яку вони пронесуть через все життя.

Організатори заходу подбали про безпеку, віддавши під місця п’ять секторів стадіону. Власне карантинний рік вніс чимало коректив в роботу університету попри те, що і організаційно, і методологічно і методично у виші були готові до запровадження дистанційних технологій навчання. 

Олексій Нестуля, ректор «Полтавського університету економіки і торгівлі»

- Але одночасно для всіх студентів зробити виявилося досить складно, тому ми пішли по шляху розширення технічних можливостей, орендували два потужних сервери в Новій Зеландії які зараз дозволяють одночасно проводити заняття для 1,5 тисячі студентів в режимі онлайн. Ми перевели комунікації на технології онлайн, зрештою і всередині університету і між університетом і соціумом. Тому ми не зірвали жодного проєкту чи міжнародного чи вітчизняного, успішного провели вступну кампанію, і те що тисяча 500 студентів прийшли вперше до університету на заочне і стаціонар, на балакаврат і магістрат це свідчення того що університет впевнено переживає оце випробування.

Цього дня чимало теплих, напутніх слів лунало на адресу першокурсників.

Микола Пономаренко, першокурсник ПУЕТ, навчатиметься готельно – ресторанній справі

- Мені це подобається я хотів цим займатися це цікаво не сидиш на місці, більш активна робота, а обрав я університет бо тут і навчають добре і ставлення до учнів гарне.

Єлизавета Руденко, першокурсниця ПУЕТ, навчатиметься маркетингу та митній справі

- На митній справі я можу опрацювати облік та аудит, буду знати закони  і на маркетинг бо мені дуже сподобалося представлення цієї професії  і спеціальність взагалі.

Під час урочистої церемонії посвяти у студенти відбулося підписання меморандуму про співпрацю футбольного клубу «Ворскла» та «Полтавського університету економіки і торгівлі», відзначення кращих студентів – переможців Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, розіграш призів.

Олексій Нестуля, ректор «Полтавського університету економіки і торгівлі»

- Студентам нового набору я хотів би побажати міцного здоров’я і можливості навчатися в режимі офлайн. Дистанційна технологія це прекрасно це сучасні технології вони потрібні для кожного студента, і заочника  і на стаціонарі, але живого спілкування із викладачами між студентами роботодавцями замінити нічим не можна. Я бажаю всім пройти оці карантинні обмеження і приступити до звичайного нормального людського спілкування.

Кульмінацією урочистостей було вручення першокурсникам символів навчання в університету – залікової книжки та студентського квитка. А потім лунали слова клятви студента ПУЕТ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію