Толока у парку на Браїлках

У парку на Браїлках вихідними влаштували толоку. Там прибрали територію, встановили нові лавки та облаштували дитячий екскаватор. Крім цього, за ініціативи претендента на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» Сергія Іващенка, встановили турнік. Подробиці - дивіться у сюжеті. 

У парку зібрались мешканці мікрорайону Браїлки. Вони розчищають територію від сухих гілок та сміття. 

Яна Федір, полтавка 

-Тут гуляють наші діти, ми вирішили допомогти. І діти допомагають, і мої маленькі допомагають. Гуляють набагато більше, ніж зараз тут я бачу.

Людмила Мачула, полтавка 

- Ми сьогодні з мамою вирішили прийти із іншими мешканцями, щоб допомогти парку.

Парк на Браїлках - перша зелена зона у мікрорайоні. Її створення ініціював депутат міської ради Вадим Ямщиков у 2018 році. Сам теж бере участь у прибиранні та встановлює нові лавки. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Я 2 роки добивався, щоб збудували парк, тому що він дуже потрібен. Але, на жаль, десь місяць тому у парку на Браїлках покрали лавки. Хто це зробив досі не відомо. Я дуже вдячний Андрію Остапенко, члену нашої команди. Він закупив дерев’яні бруски і ми відновими лавки сьогодні на нашій толоці.

На дитячому майданчику також оновлення. У пісочниці з’явився екскаватор. Його подарував підприємець Далєр Саідов. Напередодні толоки, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу» Сергій Іващенко зустрівся з мешканцями мікрорайону Браїлки. Люди поскаржились, що у парку немає спортивної зони. Тепер тут встановлюють турнік. 

Сергій Іващенко, претендент на посаду міського голови Полтави партії «Слуга Народу»

- Повинно комплексно змінитися це місце. Цей парк повинен комплексно бути реконструйований на платформі сучасного 21 століття. Це наша головна задача те, що ми повинні змінити у місті. Оці зміни, які повинні робитися, вони те, що буде видно людям і що потрібно дітям і мешканцям, які тут живуть. А до того часу, вони можуть покористуватися поки що. цим гімнастичним снарядом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію