Як увійти у робочий ритм після відпустки?

Осінь, як правило, час, коли більшість українців повертаються із відпусток та поринають у робочі будні. Деякі з нас можуть при цьому переживати тривогу, дратівливість, стрес та просто небажання повертатись до напруженої роботи у офісі. Психологи описують це явище спеціальним терміном - «післявідпускний синдром». Як же знову увійти у робочий ритм?

Ярослава Слєдкова - бізнеследі, мати чотирьох дітей, багаторічна керівниця танцювальної студії для молоді «Трініті». На відпочинок завжди з родиною та друзями їдуть подорожувати, відкривати нові місця в Україні. Цьогоріч - це п'ятиденний похід у Карпатах. А нині Ярослава набирає дівчат на хобі-групу з танців.

Ярослава Слєдкова, викладачка хореографії

- Перше, що допомагає мені завжди, це те, наскільки я люблю свою роботу. Тому мені «влитись» - взагалі не проблематично. Робота для мене органічне і улюблене місце, і у відпустці я сумую інколи за залом, людьми. 

Активна полтавка радить - аби робота не почала приносити стрес, важливо вчасно змінювати фокус, перемикатись на іншу діяльність, творчість, мистецтво. А також не ігнорувати повноцінний відпочинок.

Ярослава Слєдкова, викладачка хореографії

- Відпочивати потрібно вміти добре. Це - 5 днів відмінно попрацювати, якащо є 2 повноцінні вихідні  - цього абсолютно достатньо для перезавантаження - фізично, емоційно, інтелектуально, щоб відпочити та повністю відновитись.

Психолог Олена Щербань говорить  - важливо правильно запланувати відпустку, врахувати час на акліматизацію, якщо це інша країна. А також лишити собі перед роботою два дні, аби налаштуватись, виспатись.  

Олена Щербань, психолог

- Дуже чітко потрібно розуміти, що коли ти знаходишсяи у відпустці, та ти обов'язково з неї приїдеш. І вже в якому стані це буде, це твоя відповідальність. Саме в такому стані і самопочутті ти вийдеш на роботу.

У перші дні не врато планувати серйозні справи. Натомість більше спілкуватись із колегами, входити поступово у курс справ. Відпочивайте кожні дві години хоча б 10 хвилин. Список пріоритетних завдань варто записати на папері, аби не панікувати. Приймайте вітаміни та робіть фізичні вправи.

Психолог додає - всі ми індивідуальні, і керівникам підприємств варто звертати увагу та вмотивованість підлеглих, а не на те, скільки фактично часу вони перебувають у офісі. 

Олена Щербань, психолог

- Наскільки ти включений в роботу, яка в тебе внутрішня особиста мотивація, наснага. Це дуже важливо. Тому особистісний підхід до кожного співробітника, це оптимально. Але, нажаль, у нас це не розповсюджено. 

Загалом на адаптацію після відпустки достатньо трьох днів. Якщо втома чи знервованість не минають, варто звернутись до спеціаліста або, можливо, змінити роботу.

Есемемник Олександра Маханова теж впевнена - улюблена робота не вимагає надзусиль та особливої  мотивації. 

Олександра Маханова, фрілансер, працює у сфері SMM

- Карантин показав мені, де моя улюблена справа. Саме на карантині, коли була якась пауза, я змогла переосмислити те, чим я займаюсь і що насправді мені приносить задоволення.  Я думаю, що у багатьох людей в паузі сталось щось таке подібне. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію