Богатирські ігри у Полтаві

День фізичного виховання у Полтаві пройшов досить жваво та насичено. На театральній площі для маленьких мешканців міста організували справжні богатирські змагання. Як саме проходили змагання бачили наші журналісти. 

Приготоване знаряддя для богатирських ігор, а маленькі спортсмени починають розминатися. А все тому, що у Полтаві весело та жваво проводили День фізичної культури. 

Олена Сохань, регіональний представник RAW 100%

- Ми вирішили від нашої федерації організувати дитяче свято, з дитячими змаганнями, богатирськими іграми. А також для їх батьків організували армреслінг і гирьові змагання.

Богатирські ігри цього разу мають не тільки привити дітям любов до спорту, але й несуть у собі благодійний характер. Кошти збирають на лікування сина одного з організаторів Данила Соханя. Полтавцям така ідея сподобалась.

Ольга, полтавка

- Моя дитина любить займатися спортом, так як сьогодні День фізичної культури, він захотів взяти участь у змаганнях. І плюс, звісно допомогти Дані.

Вікторія, полтавка

- Ми побачили, ось таке спортивне змагання і вирішили, що дітки наші повинні взяти участь. Тому що спорт, це для кожної дитини в першу чергу дуже важливо.

Малеча змагалась за призи. Всі були задоволені та щасливі взявши участь у богатирських іграх.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію