Полтавський МБК відкрив свої двері для полтавців

Для полтавців міський будинок культури підготував виступи, які вже встигли полюбитися полтавській публіці на численних міських розважальних заходах, а також нові номери. Про це дивіться у наступному сюжеті. 

Щороку на початку нового творчого сезону Міський будинок культури проводить пошук нових талантів. День відкритих дверей - свято презентації усіх без винятку колективів закладу. Їх у будинку культури аж 19. Жоден захід, які проводять у Полтаві не проходить без участі міського будинку культури та його артистів. 

Лариса Семеняга, директор Полтавського МБК

- Перша за все ми звітуємо перед полтавцями, чого ми навчилися, які ми є, ось відкриті. Побачити нас. Тому, що я думаю, що не всі можуть зайти до міського будинку культури. Мало там час немає, але коли ми відкриті, під відкритим небом, я думаю дуже багато полтавців зможуть подивитися, що в нас проходить за закритими дверима у міському будинку культури.

День відкритих дверей - це можливість побачити всі гуртки, як-то кажуть, в дії.

Оксана Євстігнєєва, керівник зразкового ансамблю «Гарний настрій» Полтавського МБК

- У нас дуже різноманітні номери, в основному це сюжетна хореографія, де кожен танець це якась невеличка історія. Діти мають можливість свої акторські здібності проявити. Технічні елементи, коли діти підростають, то стають такого рівня, що навіть в Україні ми не завжди бачимо такі дуети, як у нас діти танцюють.

Спробувати можна не тільки танці, а ще й свої вокальні дані та акторську майстерність.

Світлана Ольховик, керівник вокальної академії «БІТ+» Полтавського МБК

- У нас є і вокал, і хореографія, і сценічна майстерність. Наші діти вони можуть розкриватися неординарно, показати свій талант, показати те, що вони навчаються у нас на сцені. Гарно потім співають, вступають до вищих закладів.

Цього разу у зв’язку із адаптивним карантином свято проводять упівголоса. Але все одно прийшовши сюди кожен полтавець може отримати захоплення по душі, - говорять організатори. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію