Волонтерська толока на Сулі

Волонтери із Лубен та Лубенського району провели толоку на руслі річки Сула між селами Тишки та Мгар. За допомогою тросів і бензопил чоловіки розпилювали і причіпляли до тракторів завалені у річку дерева. 

Основною метою було розчищення завалів дерев та відновлення нормальної течії річки. Останніми роками стан водної артерії Лубенщини різко погіршився і на місцевому чи районному рівнях не реалізуються екологічні програми зі збереження Сули, - стверджують волонтери. Тому небайдужі лубенчани й організовують толоки. Даний захід проводився четвертий рік поспіль. Кожна із толок має свої особливості.

Артем  Ландар, організатор толоки

- Тракторам було важко під’їхати, робили просіки лісові випилювали дерева, витягували їх. Четверта толока, я б не сказав би, що була сама важка, але була вона об’ємна. Збиралися чистити два завали. А у підсумку вийшло ще два, тобто чотири. Враження чудові. Люди задоволені.

Анатолій Волков, учасник толоки

- Усі працювали нормально. Ми робимо для людей, для держави, для нашої України, для лубенців, щоб приїхали по-людськи покупалися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію