Велошкола для дітей

Сьогодні у Розсошенцях діяла дитяча велошкола. Маленькі мешканці мікрорайону вчили правила дорожнього руху разом з патрульними. Захід відбувся у рамках фестивалю "Майстерня міста". Як це було - дивіться у сюжеті.

Діти зі своїм двоколісним транспортом зібрались у дворі на ігровому майданчику. Серед них 5-тирічна Поля на самокаті. Іноді катається і на велосипеді. 

Поліна Таран, полтавка

- Я, наприклад, катаюсь до моєї подруги. Ще я можу кататись кудись, на дубові алеї чи на якийсь майданчик. 

Патрульні вчать дітей розшифровувати дорожні знаки. Також проводять експеримент з кавуном. Цим показують, як шолом може захистити при падінні. 

Аліна Кондратенко, старша інспекторка відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Полт.обл.

- Велика кількість дітей користується таким транспортом як моноколеса і велосипеди і скейтборди. Він досить популярний, куди б ми не заїхали, у будь-який мікрорайон, всюди катаються діти. Саме тому ми хочем їх знання з ПДР трохи освіжити. На жаль,  світова статистика говорить про те, що у день у ДТП потрапляє близько 500 дітей по всьому світу.

Дар’я Жданова, працівниця Управління інфраструктури Полтавської ОДА

- Управління інфраструктури та цифрової трансформації розробило обласну програму безпеки дорожнього руху, яка діє з 2018 року. У рамках даної програми ми приєднуємось до таких заходів і проводимо самі такі масові заходи. Також нами було закуплено такі світловідбивачі, розроблені такі буклетики.

Черговий раз нагадати про правила дорожнього руху дітям, ще й в ігровій формі - гарна ідея, вважає полтавець Віталій Жданов. 

Віталій Жданов, полтавець

- У мене є велосипед. Також катаюсь на велосипеді. Є племінних з яким я разом влаштовуємо ці велопрогулянки. Це дуже важливо і круто, що проводяться такі заходи.

Таку велошколу планують провести на Червоному Шляху, Браїлках та Леваді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію