«1/125 секунди» виставка у Полтаві

Фотохудожник Сергій Назаркін, презентував серію своїх робіт, яку збирав багато років. Це і портрети, і пейзажі, і фото у русі. Презентував він її у Полтавському художньому салоні, де зібрав друзів  та колег. Що надихнуло на створення виставки художника - дивіться далі. 

Фотографія - це мистецтво однієї миті, момент власного життя, яке назавжди закарбоване у пам’яті . Тільки справжній фотохудожник здатен показати у цій миті цілий світ. Сергій Назаркін, фотохудожник, відкрив для полтавців свій власний світ, у виставці «1/125 секунди».

Сергій Назаркін, автор виставки, член Національної спілки фотохудожників України

- Для мене фотографія, це моє захоплення, моя професія, це моє життя. Дякуючи підтримці моєї дружини, тому що без підтримки, без кохання, цього б не відбулось. Фотографії представлені різні тематичні, це те, що я люблю. Я люблю людей, найцінніше, що у нас є це люди у нашому місці.

Кожного разу, коли споглядаєш на його роботи бачиш щось нове та цікаве в обличчях людей. А пейзажі зачаровують своїми фарбами,- говорять друзі художника.

Віталій Скобельський, член правління обласної організації Спілки журналістів

- Для мене, символ Назаркіна - це рух. Рух по вертикалі, рух по горизонталі. До вертикалі, це рух до професійності, а по горизонталі, це рух розширення його творчого поля. 

Віталій Васильковський, товариш 

- Виставка вдалась. Виставка різнопланова: пейзаж, портрет, спортивні фотографії. Сергій достиг, але йому також потрібно працювати над собою. Тому що, якщо фотограф перестає працювати над собою, то все це губиться.

Виставка Сергій Назаркін «1/125 секунди» у Полтавському Художньому салоні працюватиме близько двох тижнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію