Привітання переможців та призерів Чемпіонату України

На стадіоні «Динамо» привітали вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2. Саме вони є переможцями та призерами Чемпіонатів України з волейболу та баскетболу. Діти отримали грамоти та подарунки. Як це було - дивіться у сюжеті.

Грамоти, медалі, кубки та нову спортивну форму переможцям та призерам Чемпіонату України вручають представники міської влади. Секретар міської ради Олександр Шамота говорить, завжди підтримували молодих спортсменів та намагались покращити умови для тренування.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Депутати вдруге поспіль підтримують мою ініціативу, ініціативу СДП щодо закупівлі форми і інвентаря для спортивних шкіл міста. Це дає можливість дітям думати про змагання, про спорт, про те, наскільки вони краще виступлять, ніж суперники, а не про те, у якій форми вони виходять, у яких кросівках, у яких шиповках, якщо це легкоатлети. Це дуже важливо таким чином підтримувати команди.

Переможцями та призерами стали одразу чотири команди з Полтави. І місце в Чемпіонаті України Дитячої Ліги посіла команда з волейболу серед юнаків та дівчат 2007 року народження, ІІ місце - команда дівчат 2005-го року. Бронзові медалі вибороли команди дівчат 2005-го та 2003-го року народження у змаганнях Чемпіонату України – Всеукраїнської баскетбольної ліги.

Єлизавета Бятець, баскетболістка 

- Займаюсь баскетболом близько 5 років. Ми посіли 3 місце на Чемпіонаті України. Це було спонтанно. Просто запросили. Почала грати. Так все зав’язалось.

Марина Срібна, волейболістка

- Мені подобається все. Школа, зал, команда. Люблю почитати, займатися навчанням, у вільний час займатися теж волейболом, приходити на спортивний майданчик і тусуватися з подругою. 

Максим Коцюбайло, волейболіст 

- Ми грали дуже багато ігор. Найважчою була гра з Вінницею. Мені сподобалось те, що ми хоч у першій партії програми, але ми зібрались і виграли Вінницю.

Юних спортсменів підтримують батьки. Ірина Тютюнник зізнається, вся сім’я займається волейболом. 

Ірина Тютюнник, мама волейболістки 

- У нас дідусь дуже любить волейбол. Вдома він і мене навчив грати у волейбол, і сестричку, і старшу сестричку Софійки. У нас вся сім’я, яка дуже любить волейбол. З дитинства, попри зріст невеличкий, вона уже хотіла бути волейболісткою, грати. Для цього дуже багато зусиль прикладає.

Вихованців спортивної школи готують до чемпіонатів професіонали. Серед них заслужений тренер України Анатолій Офат.  

Анатолій Офат, заслужений тренер України 

- Раніше команда 99 року народження була Чемпіоном України, 98, 97 Чемпіони України і виконали норматив кандидатів у майстри спорту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію